Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

Meisterwerke aus dem Besitz des Stuttgarter Gelerievereins. Stuttgart, 1996., Stuttgarter Galerienverein. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, köze Monet, Van Gogh, Schiele, Dalí és mások. Kiadói papírkötés.
20387.

Rufpreis:
2 000 HUF

Spurensicherung 40 Jahre Werbung in der DDR. Kabinettstücke aus der Sammlung Ute und Michael Berger. Frankfurt am Main,1990,Deutscher Werbemuseum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20388.

Rufpreis:
2 000 HUF

Miroslav Micko: Paul Cézanne. Bayreuth, 1981, Gondrom. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20389.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. R. W. Schmidt: Die Technik in der Kunst. Stuttgart, Franckhs Technischer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, a hátsó szennylapon firkával.
20390.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stefan Borchardt: Carl Roersch. Ein Schweizer Maler. Stuttgart, 2015, Belser. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
20391.

Rufpreis:
2 000 HUF

Faszination Malerei. 550 Meisterwerke entdecken und verstehen. Hrsg. von Alexander Sturgis und Hollis Clayson. Stuttgart,2000,Belser. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20392.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kristian Sotriffer: Heu& Stroh. Ein Beitrag zur Kultur- und Kunstgeschichte. Linz, 1990, Veritas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20393.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kurt Kranz: Sehen Verstehen lieben. Drei Schritte in die Kunst. Stuttgart, 1963, Europäischer Buchklub. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20394.

Rufpreis:
2 000 HUF

Robert A. M. Stern: Moderner Klassizismus. Entrwickung und Verbreitung der klassischen Tradition von d er Renaissance bis zur Gegenwart. Stuttgart,1990,Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20395.

Rufpreis:
2 000 HUF

Giovanna dal Magro - Anna Paola Zugni Tauro: Löwen. Auf den Spruen des Löwen. Eine Kunst- und Kulturgeschichte. München, 1992, Diedrichs. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20396.

Rufpreis:
2 000 HUF

A korai reneszánsz. A művészet története sorozat. Szerk.: Aradi Nóra. Bp., 1991, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20397.

Rufpreis:
2 000 HUF

Camillo Semenzato: Dicsőséges reneszánsz. Mesterek és remekművek. Bp., 1993, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20398.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF