Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

Giuseppe Argentieri: Englische Maler von Hogarth bis Turner. 1996., Arnoldo Mondanori. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20399.

Rufpreis:
2 000 HUF

Emilio Bertonati: Neue Sachlichkeit in Deutschland. Herrsching, 1988., Manfred Pawlak Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20400.

Rufpreis:
2 000 HUF

Robert Rey: Manet. Köln-Mailand,én.,Uffici Kunstverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20401.

Rufpreis:
2 000 HUF

Neure Kunst aus württembergischem Privatbesitz. I. Klassische Moderne Staatsgalerie Stuttgart. Stuttgart, 1973., Staatsgalerie Stuttgart. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott nyl-kötés.
20402.

Rufpreis:
2 000 HUF

Leben in Deutschland. Früher - Heute. Alltag, Arbeit und Privates in Fotos und Texten gegenübergestellt. Köln, én., Komet. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20403.

Rufpreis:
2 000 HUF

100 Meisterwerke. Aus den Grossen Museen der Welt. Badn 4. Hrsg. von Wibke von Bonin. Köln, 1988, VGS Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20404.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hermann Bauer: Kunst in Bayern. hn., én., Rosenheim. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20405.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Nemitz: Renoir. Köln,én.,Phaidon. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20406.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sonkoly Károly: A klasszicista Pécs építőmestere. Piatsek József (1781-1854). Pécsi regélő 1. Pécs, 2003, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
20407.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay Teréz - M. Zsolnay Margit - Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1975, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
20408.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Izsó Miklós levele. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Soós Gyula. Magyar Művészek Levelei I. Bp., 1958., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötés.
20409.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fáy Aladár: Állatoskönyv. Szerk.: Ghyczyné Fáy Tünde. Bp., 2014, Forster Gyula Nemzeti Örökséggazdálkodási és Szolgáltatási Központ, 39+[1] p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20410.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF