Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

Pierre Courthion: Malerei des Impressionismus. Köln,1976,DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
20495.

Rufpreis:
1 600 HUF

Siegfried Wichmann: Realismus und impressionismus in Deutschland. Stuttgart,1964., Schuler. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20496.

Rufpreis:
1 600 HUF

1999-2004 Art. Das Kunstmagazin 20. és 25 éves jubileumi számai (1999. nov., Nr. 11.; 2004. nov., Nr 11.) Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések.
20497.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mir san mir. Hrsg.: Herbert Riehl-Heyse, Dieter Hanitsch. 50 Jahre Freistaat Bayern im Spiegel der Karikatur. München, 1996, Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20498.

Rufpreis:
1 600 HUF

Weidemann, Larass, Klier: 50 Künstlerinnen die Mann kennen sollte. München, 2008, Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20499.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ernst Wachalovsky (Hg.): Bilder brechen ein Tabu. Walther Groß der maler der Kriegsgefangenschaft. Graz-Stuttgart, 2001, Leopold Stocker Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
20500.

Rufpreis:
1 600 HUF

Meisterwerke Französischer Impressionisten. Berlin, 1937 (?), Woldemar Klein Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20501.

Rufpreis:
1 600 HUF

Symbolismus in den Niederlanden. Von Toorop bis Mondrian. Kassel, 1991, Verlag Weber & Weidemeyer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20502.

Rufpreis:
1 600 HUF

Anna Eörsi: Die Malerei der internationalen Gotik. Bp., 1984, Corvina. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
20503.

Rufpreis:
1 600 HUF

Michael Horsham: Die Kunst der Shaker. Eine Würdigung der hervorragenden Handwerkskunst der Shaker. Köln, 1989, Könemann Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20504.

Rufpreis:
1 600 HUF

Margit Bröhan: Walter Leistikow (1865-1908). Maler der Berliner Landschaft. Berlin, 1989, Nicolaische Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20505.

Rufpreis:
1 600 HUF

L. Fischel: Nicolaus Gerhaert und die Bildhauer der deutschen Spätgotik. München, 1944, Verlag F. Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói sérült papírkötés.
20506.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF