Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

Demeter Nóra et al.: Müpa Budapest. Bp., 2015, Libri - MÜPA Budapest Nonprofit Kft., 301+(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, 3 db CD-melléklettel.
20303.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gyakorlati szerkezettervezés I-II. Bp., 1973 Műszaki Könyvkiadó, Kiadói kartonált keménykötésben
20304.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

The graphic work of M. C. Escher. Introduced and explained by the artist. New York,1973,Ballantine Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20305.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Messinger Géza: Épületszerkezettan 4. (Ábrafüzet). Kézirat. BME Építészmérnöki Kar. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, 253+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, egy-két sérült lappal. Megjelent 484 példányban.
20306.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vivian Russell: Monet und seine Landschaften. München, 2001, Knesebeck. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20307.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Klaus Honnef: Kunst der Gegenwart. [Köln],1990,Taschen. Német nyelven.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20308.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dorothee Hansen: Fritz von Uhde. Vom Realismus Zum Impressionismus. München, 1999, Hatje Cantz Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20309.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Wolfgang Groth: Die Geschichte der Silberpfeile. Der Mythos lebt. Königswinter, 1999, HEEL Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20310.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Berlinnel kapcsolatos könyvtétel: Michael Angele, Clemens Zahn: Berlin. Stadt der Dichter. München, 2003, Knesebeck. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban. + Klaus Beuchler, Gerhard Kiesling: Berlin in farbe. Leipzig, 1979, Brockhaus Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
20311.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1. Internationale Foto-Triennale Esslingen 1989. Esslingen am Neckar, 1988, Verlag Beatrix Wilhelm Stuttgart. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20312.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Henri Stierlin: Baukunst der Pharaonen. H.n., 1993, Terrail. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20313.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

"Nichts trügt weniger als der Schein" Max Liebermann der deutsche Impressionist. München, 1995, Hirmer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20314.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF