Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

Die Haager Schule in München. Meisterwerke der holländischen Malerei des 19. Jahrhunderts aus dem Haager Gemeentemuseum und den Bayerischen Staatsgemäldesammlungen. Kiállítási katalógus. Szerk.: Theresa Ulrich, Horst Becker. Heidelberg, 1989. Edition Braus. 424p. Szövegközi illusztrációkkal, német nyelven Kiadói papírkötésben.
20327.

Rufpreis:
2 000 HUF

Die altpersischen Teppiche (Eine Studie über ihre Schönheitswerte). Szerk.: Carl Hopf. F. Bruckmann A.G.: München, 1913. Kiadói papírkötésben. Kissé szakadt állapotban, gerincén sérült.
20328.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kleinasiatische Stickereien. Szerk.: Dr. Bernhard Dietrich. Buchhandlung für Kunsthandwerk: Plauen, 1911. Kiadói vászonkötésben, gerincén bőrkötés. Jó állapotban, kissé kopott.
20329.

Rufpreis:
2 000 HUF

20330.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ács Piroska: Szelencék titkai. 1994, Helikon. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20331.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga Vera: Régi magyar üveg. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
20332.

Rufpreis:
2 000 HUF

Géza Gorka. 1894-1971. Szerk.: Csenkey Éva, Szabó Lilla. Bp.-Veszprém, 1994, Iparművészeti Múzeum - F. Szelényi Ház, 140 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé dohos.
20333.

Rufpreis:
2 000 HUF

Farkasné Ács Erzsébet: Ybl. Egy építész életműve képekben. Bp., 1998, Ybl Miklós Műszaki Főiskola, 119+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
20334.

Rufpreis:
2 000 HUF

Braunová, Alena: Kouzlo keramiky a porcelánu. Praha, 1985. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20335.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vajda Zoltán - Neuwirth Gábor: Építésszervezés I. + Bacher Károly - Lánczos Pál - Soós László: Építésgépesítés I. BME Építőmérnöki Kar. Bp., 1977-1991, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötések, kopott, foltos borítóval, az első kötet erősen foltos lapokkal és a hátsó borítóján tollas jegyzettel.
20336.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Pálmai Géza: Magasépítés. Bp., 1980, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. +Taky Ferenc: Épületek villamos berendezése. (Épületgépészet II.) Bp., 1957, Felsőoktatási Jegyzetellátó. Kiadói papírkötés.
20337.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Tallós. Tallós Ilona. 1997, DTPrint. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20338.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF