Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 593
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3468634
20135
518
3800
Books: Architecture, Art
SED. Schönes Einheits Design. / Stunning Eastern Design. / Savoir Evier le Design. Köln, 2008, Taschen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német, angol és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 3488325
20136
518
3800
Books: Architecture, Art
Baranyay András. Ernst Múzeum, Budapest, 1998. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Dobai Ágnes, Baranyay András. Bp., 1998, Műcsarnok. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
3489202
20137
518
3800
Books: Architecture, Art
Sammlung Frieder Burda. Hrsg.: Stiftung Frieder Burda. Ostfildern-Ruit,2004,Hatja Cantz. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3218271
20138
518
Books: Architecture, Art
H. Németh Katalin: A szemmagasság a jó. Beszélgetés 59 képzőművésszel. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye minősített művészei. Nyíregyháza, 2005. K.n. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kiadói kartonált papírkötés, enyhén foltos borítóval.
3418464
20139
518
Books: Architecture, Art
Nicola de Maria. Einführende Worte Jean Frémon. Hannover, 1992, Galerie Marika Marghescu. 585. számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
3467210
20140
518
Books: Architecture, Art
Tihomir Vujicic: A magyarországi délszlávok zenei hagyományai (magyar-szerb) Tankönyvkiadó, 1978. 380p. Kiadói kartonált papírkötésben
3468513
20141
518
Books: Architecture, Art
Christian Klemm: Kunsthaus Zürich. Die Meisterwerke. Zürich-Ostfildern, 2007, Zürcher Kunstgesellschaft - Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3468638
20142
518
Books: Architecture, Art
Emanuel Poch: Porzellanmarken. Hanau, 1976, Werner Dausien. Német nyelven. Porcelán jelzésekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3468792
20143
518
Books: Architecture, Art
Taar Ferenc: A kacér múzsát szolgáltam. DEDIKÁLT! Debrecen, 1992. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
3485064
20144
518
Books: Architecture, Art
Magyar kódexek a XI-XVI. században. Szerk.: Berkovits Ilona. Bp., 1965, Magyar Helikon. Számozott (820./1100) példány. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Melléklettel. Kiadói bőrkötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült kiadói kopott kartontokban. 3416868
20145
518
3400
Books: Architecture, Art
Egyházművészeti Lap. Szerkeszti Dr. Czobor Béla. II. évfolyam, 1881. 384p. Egészvászon kötésben
3398436
20146
518
3200
Books: Architecture, Art
Ruta Europea del Modernisme. A címlap elé kötve: Magyar Zoltán: Az építészeti szecesszió útvonalai Európában. (3 sztl. lev., DEDIKÁLT!) Barcelona, 2000, Editorial Mediterrania. Katalán, angol, kasztíliai (castellano), és francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF