Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

SED. Schönes Einheits Design. / Stunning Eastern Design. / Savoir Evier le Design. Köln, 2008, Taschen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német, angol és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20135.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Baranyay András. Ernst Múzeum, Budapest, 1998. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Dobai Ágnes, Baranyay András. Bp., 1998, Műcsarnok. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20136.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Sammlung Frieder Burda. Hrsg.: Stiftung Frieder Burda. Ostfildern-Ruit,2004,Hatja Cantz. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20137.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

H. Németh Katalin: A szemmagasság a jó. Beszélgetés 59 képzőművésszel. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye minősített művészei. Nyíregyháza, 2005. K.n. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kiadói kartonált papírkötés, enyhén foltos borítóval.
20138.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nicola de Maria. Einführende Worte Jean Frémon. Hannover, 1992, Galerie Marika Marghescu. 585. számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
20139.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tihomir Vujicic: A magyarországi délszlávok zenei hagyományai (magyar-szerb)   Tankönyvkiadó, 1978. 380p. Kiadói kartonált papírkötésben
20140.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Christian Klemm: Kunsthaus Zürich. Die Meisterwerke. Zürich-Ostfildern, 2007, Zürcher Kunstgesellschaft - Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20141.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Emanuel Poch: Porzellanmarken. Hanau, 1976, Werner Dausien. Német nyelven. Porcelán jelzésekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20142.

Rufpreis:
2 400 HUF

Taar Ferenc: A kacér múzsát szolgáltam. DEDIKÁLT! Debrecen, 1992. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20143.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar kódexek a XI-XVI. században. Szerk.: Berkovits Ilona. Bp., 1965, Magyar Helikon. Számozott (820./1100) példány. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Melléklettel. Kiadói bőrkötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült kiadói kopott kartontokban.
20144.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Egyházművészeti Lap. Szerkeszti Dr. Czobor Béla. II. évfolyam, 1881. 384p. Egészvászon kötésben
20145.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ruta Europea del Modernisme. A címlap elé kötve: Magyar Zoltán: Az építészeti szecesszió útvonalai Európában. (3 sztl. lev., DEDIKÁLT!) Barcelona, 2000, Editorial Mediterrania. Katalán, angol, kasztíliai (castellano), és francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20146.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF