Magyar kódexek a XI-XVI. században. Szerk.: Berkovits Ilona. Bp., 1965... https://www.darabanth.com/de/515-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/518.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1042/Magyar-kodexek-a-XI-XVI-szazadban-Szerk-Berkovits-Ilona-Bp-1965-Magyar-Helikon-Szamozott~II3485064
3485064
20144
518
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Magyar kódexek a XI-XVI. században. Szerk.: Berkovits Ilona. Bp., 1965, Magyar Helikon. Számozott (820./1100) példány. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Melléklettel. Kiadói bőrkötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült kiadói kopott kartontokban.
: kni