Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

1936 Magyar Művészet. Szerk. Oltványi-Artinger Imre. XII. évf. Bp., A Szinyei Merse Pál Társaság megbízásából kiad. Athenaeum. 383p. Aranyozott egészvászon kötésben, egybekötve
20159.

Rufpreis:
3 000 HUF

Meisterzeichnungen aus sechs Jahrhunderten. Die Sammlung Ian Woodner. (Kiállítási katalógus.) Köln, 1986, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé ázott, dohos, penészfoltos.
20160.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kunst und Kultur im Ulm 1933-1945. (Kiállítási katalógus.) Ulm, 1993, Ulmer Museum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20161.

Rufpreis:
3 000 HUF

Albert Schug: Die Kunst unseres Jahrhunderts. Köln, é.n., Naumann & Göbel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Traum vom Süden. Die Niederländer malen Italien. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Renate Trnek. Ostfildern, 2007, Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20163.

Rufpreis:
3 000 HUF

Auguste Chabaud. 1882-1955. Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Skulpturen. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Ernst-Gerhard Güse. Düsseldorf, 1993, Richter Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20164.

Rufpreis:
3 000 HUF

Henri Matisse (1869-1954). (Kiállítási katalógus.) Linz, 1995, Neue Galerie der Stadt Linz. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20165.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db kiállítási katalógus: Catalogue des objets d'art et de haute curiosité composant la magnifique collection de Monsieur Johannes Paul a Hambourg. Cologne, 1882, Wilh. Hassel. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, ragasztott gerinccel, kijáró elülső szennylappal. + Sammlung Architekt Ludwig Behr. Villa Buchensee bei Tutzing. Gemälde alter Meister. Skulpturen. Bronzen. Wand- und Orientteppiche. Möbel. Einrichtungsgegenstände. München, 1933, Hugo Helbing. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, különvált elülső borítóval.
20166.

Rufpreis:
3 000 HUF

20167.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ferkai András: Modern házak és lakóik. A Napraforgó utcai kislakásos mintatelep története. [Bp., 2019], TERC. Kiadói papírkötés, bontatlan zsugorfóliában, jó állapotban.
20168.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Somhegyi Zoltán: Cím nélkül / Untitled. Válogatás a Szalóky gyűjteményből. Bp., 2011, Garbo Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Petrovics Elek - Kárpáti Aurél: Vaszary. Bp., 1941, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, ázásnyomokkal.
20170.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF