Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

20519.

Rufpreis:
1 400 HUF

20520.

Rufpreis:
1 400 HUF

20521.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hans Joachim Neidhardt: Ludwig Richter. Leipzig, 1969, VEB E. A. Seemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20522.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nemes László festőművész. Ljubljana, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20523.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mészáros Géza: Vidéki bolygó. DEDIKÁLT! Bp., 1999. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20524.

Rufpreis:
1 400 HUF

Éber László (szerk.): Művészettörténeti olvasmányok. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés
20525.

Rufpreis:
1 000 HUF

20526.

Rufpreis:
800 HUF

Sprok Antal: Bútor szobor bútor. / Furniture Sculpture Furniture. [Győr], é.n., Palatia Nyomda és Kiadó Kft. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20527.

Rufpreis:
1 000 HUF

20528.

Rufpreis:
800 HUF

20529.

Rufpreis:
800 HUF

20530.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF