Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

Rainer Fetting: Manscapes. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Daniel J. Schreiber. Tübingen-Köln, 2010, Kunsthalle Tübingen - Walther König, 111 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20615.

Rufpreis:
800 HUF

Dorotheum aukciós katalógus, kéziratok témában, 2024.
20616.

Rufpreis:
800 HUF

Kaesz Gyula: A bútorstílusok. Bp., 1972, Gondolat. Félvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
20617.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1976, Műszaki. Gazdag képanyaggal, köztük porcelán jelzésekkel is illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, jó állapotban.
20618.

Rufpreis:
800 HUF

Galleria Pandolfini. Importante vendita all'asta. Firenze, 1979. Kiadói papírkötés, ázásnyomokkal.
20619.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Abeler, Jürgen: Ullstein Uhrenbuch. Eine Kulturgeschichte der Zeitmessung. Frankfurt, 1975, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20620.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20621.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20622.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20623.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20624.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20625.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20626.

"Júniusi hetek". Magyar mesterművek kiállítása 1936. június 6-30-a között.
A XIX. és XX. századi magyar festőművészek műveiből nyílt festészeti tárlatot Petrovics Elek művészettörténész rendezte, kötetünk előszavát is ő írta.
Zsinórral fűzött, színes, illusztrált kiadói borítóban, jó példány.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF