Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

Szelényi-Varga-Vadas: Herend. Veszprém, Sz. Szelényi Ház. Virágzó manufaktúra a 20. században. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20339.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
20340.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karl Zell, Anleitung zur Kenntniss der römischen Inschriften Heidelberg, 1852. Winier, 385p. 3 t. Korabeli, kissé sérült gerincű félbőr kötésben
20341.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ingo F. Walther: Paul Gauguin 1848-1903 A kiábrándult primitív. Köln-Budapest, 1994, Benedikt Taschen- Kulturtrade Kft., 95 p. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel.
20342.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ingo F. Walther: Marc Chagall 1887-1985. A megfestett költészet. Köln-Budapest, 1992, Benedikt Taschen- Kulturtrade Kft., 95 p. Kiadói kartonált papírkötés.
20343.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Károly: Átimennék a murán... - Lendva környéki népdalok. Bp., 1992. 317p. Egészvászon kötésben .    .
20344.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gerhard Ulrich: Schätze deutscher Kunst. Wien, 1972, Bertelsmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé koszos borítóval.
20345.

Rufpreis:
2 000 HUF

Isermeyer, Christian Adolf: Philipp Otto Runge. Berlin, 1940, Rembrandt-Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20346.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herbert Arlt 1928-1955. (Kiállítási katalógus.) Bregenz, 2005, Vorarlberger Landesmuseum. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20347.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kunst des 20. Jahrhunderts. (Kiállítási katalógus.) Berlin, é.n., Nationalgalerie Berlin. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20348.

Rufpreis:
2 000 HUF

Malerei. Künstler, Werke, Epochen von A-Z. Renningen, 2005, Garant. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20349.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bogyay Tamás: A művész a korai középkorban Szerzői Kiadás, 1932. 55p. Kiadói papírborítóval ragasztott gerinccel
20350.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF