Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

2011 Dorotheum árverési katalógus: Festmények, bútorok, vegyes régiségek. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20243.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20244.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Balázs György-Borozsnyói Adorján-Tóth Ernő: Műegyetemen végzett építőmérnökök és munkásságuk 1952-1956. Bp., 2008, Műegyetemi Kiadó, 688 p. Kiadói kartonált papírkötésben
20245.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

20246.

Rufpreis:
800 HUF

20247.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1889, Hornyánszky, 251+2 p.+16 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Közte neves művészek munkáival, köztük Strobl Alajos, Horovitz Lipót, Zala György, Lotz Károly, Feszty Árpád, Karlovszky Bertalan és mások. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, egy két lap széle sérüléssel, gerinc ragasztott.
20248.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Őhquist János: A finnek művészete. Ősi időktől máig. Bp., 1911, Lampel. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20249.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lloyd, Ann: Great Classics of the Silver Screen. Toronto, 1982, Forum House Publishing. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20250.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dvorszky Hedvig: Képek, szobrok, képernyő. B. Farkas Tamás és Kernács Gabirella filmjei a Magyar Televízióban 1967-2007. A bevezető tanulmányt írta, az ajánlott irodalmi válogatást összeállította és a beszélgetést készítette: Dvorszky Hedvig művészettörténész. A filmográfiát összeállította: Kernács Gabriella művészettörténész. A szerző, Dvorszky Hedvig (1942- ) Ferenczy Noémi-díjas művészettörténész által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Magyar Művészeti Akadémia, 183 p. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
20251.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dorotheum aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, húsvéti aukció 2019
20252.

Rufpreis:
2 400 HUF

,,Kiálts Telyes Torokal". Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Szerk.: Végvári József. Bp., 2000, Polar Alapítvány, 526+XIX+(7) p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20253.

Rufpreis:
2 400 HUF

20254.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF