20246.
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Adolf Reile: Die neue Perspektive des Architekten. Stuttgart,(1923.) Julius Hoffmann, 8 p.+XXXVI t. Német nyelven. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne az eredeti, de sérült papírborítóval. Málik József (1895?1963) építészmérnök, törvényszéki hites szakértő névbejegyzésével. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.