Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

Dr. Bogárdi János: Hidromechanika. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, hullámos lapok, kopottas állapotban.
20471.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2013-2014
20472.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sebestyén Károly: Dramaturgia. A drámai műfajok története és elmélete. Bp., 1919, Athenaeum. 340 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítón kisebb szakadásokkal, címlapon korabeli névbejegyzéssel és feljegyzéssel, lapok szélén feltehetően felvágásból eredő apró szakadásokkal és egyenetlenségekkel, utolsó lap alján számozással.
20473.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db BME Építészmérnöki Kar kézirat: Pogány István: Épülettervezés IV. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 208 példányban. + Bruzsa László: Épületszerkezetek I. Ábraanyag 2. füzet. Bp., 1990, Tankönyvkiadó, 184 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 719 példányban.
20474.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1975 Sotheby Catalogue of Good Continental Furniture Works of Art, Rugs and Carpets, fekete-fehér képekkel illusztrált, angol nyelven, 26 p.
20475.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oskó Judit: Unokáink is látni fogják. A televízió építészeti sorozata. RTV-Minerva, 1979. 233p. Kiadói kartonált papírkötésben
20476.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
20477.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ethno-Trezor. Válogatott kincsek Déri György népművészeti gyűjteményéből. Kiállítási katalógus. Szerk.: Angi János, Lakner Lajos, Magyari Márta. Debrecen, 2014, Déri Múzeum. Rendkívül izgalmas népművészeti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + 2007-2014 Debreceni Déri Múzeum évkönyve
20478.

Rufpreis:
1 600 HUF

1956 és a magyar agrártársadalom. Bp., 2006, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20479.

Rufpreis:
1 600 HUF

20480.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mythos Italien. Wintermärchen Deutschland. Die italienische Moderne und ihr Dialog mit Deutschland. Hrsg. von Carla Schulz-Hoffmann. München, 1988, Prestel, 342+2 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20481.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll. és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1977, Corvina. Gazdag képanyaggal, Kondor Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20482.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF