Sebestyén Károly: Dramaturgia. A drámai műfajok története és elmélete. Bp., 1919, Athenaeum. 340 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítón kisebb szakadásokkal, címlapon korabeli névbejegyzéssel és feljegyzéssel, lapok szélén feltehetően felvágásból eredő apró szakadásokkal és egyenetlenségekkel, utolsó lap alján számozással.
Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
Mythos Italien. Wintermärchen Deutschland. Die italienische Moderne und ihr Dialog mit Deutschland. Hrsg. von Carla Schulz-Hoffmann. München, 1988, Prestel, 342+2 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll. és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1977, Corvina. Gazdag képanyaggal, Kondor Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.