20482.
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll. és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1977, Corvina. Gazdag képanyaggal, Kondor Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.