Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

20195.

Rufpreis:
2 800 HUF

Brigitte Buberl (szerk.): Cézanne - Manet - Schuch. Drei Wege zur autonomen Kunst. München, 2000, Hirmer Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20196.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pierre Auguste - Walter Pach: Renoir. Köln, 1979, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Fritz Nemitz: Renoir. Mit fünfzig Farbtafeln. Köln, é.n., Phaidon Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
20197.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp., 1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat, 415 p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott
20198.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hans H. Hofstätter: Jugendstil. Graphik und Druckkunst. St. Gallen, 2004, Otus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
20199.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magdalena M. Moeller: August Macke. Köln, 2002, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20200.

Rufpreis:
2 800 HUF

Robert Descharnes - Gilles Néret: Salvador Dalí 1904-1989. Köln,2006,Taschen. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, Dalí munkáival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20201.

Rufpreis:
2 800 HUF

1932 Magyar Művészet szerk Majovszky Pál. VIII. évfolyam bekötve, Aranyozott, kissé laza egészvászon kötésben
20202.

Rufpreis:
2 800 HUF

2004 Sotheby's Impressionist & Modern Works on Paper. London, Sotheby's, 196 p. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, közte Cézanne, Monet, Van Gogh, Edvard Munch, Klimt, Schiele, Picasso, Henri Matisse és mások munkáival. Kiadói papírkötés.
20203.

Rufpreis:
2 800 HUF

2007 Sotheby's German, Austrian, Central European Paintings. London, Sotheby's, 126 p. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, közte vadászati témájú festmények, valamint Markó Károly, Alphonse Mucha, Paál László, Ujváry Ignác, Hajnal János, Bernáth Aurél, Scheiber Hugó, Joseph von Brandt (Józef Brandt) és mások munkái. Kiadói papírkötés.
20204.

Rufpreis:
2 800 HUF

1999 Sotheby's Impressionist & Modern Art. Part One. London, Sotheby's, 124 p. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, közte Henri Rousseau, Edgar Degas, Renoir, Cézanne, Manet, Van Gogh, Monet, Marcel Duchamp, Salvador Dali, Magritte, Picasso, Miró, Chagall, és mások. Kiadói papírkötés.
20205.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar Anjou legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1975, Magyar Helikon - Corvina. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Számozott (2192./2200) példány. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban, papírborítóban és kiadói kartontokban, jó állapotban.
20206.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF