Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

1992-2005 Sotheby's Old Master Paintings aukciós katalógusok: December 1992, December 1994, December 2000, July 2003, July 2004. Valamint Sotheby's Old Master Drawings July 2004. Valamint Sotheby's Dipinti Antichi aukciós katalógusok (Milano): November 2000, November 2004, Június 2005. Valamint Sotheby's Art of the Enlightenment January 2005. Összesen 11 db Sotheby aukciós katalógus. + Sotheby's Old Master Paintings porspektus. London - Milano, Sotheby's. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói papírkötések, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +  2000 Auctioneers Glerum Oude Meesters. Schilderijen en Tekening / Old Masters Paintings and Drawings. Veiling 199. Amsterdam, 2000, Auctioneers Glerum, 59+1 p. Holland és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált.
20099.

1992-2005 Sotheby's Old Master Paintings aukciós katalógusok: December 1992, December 1994, December 2000, July 2003, July 2004. Valamint Sotheby's Old Master Drawings July 2004. Valamint Sotheby's Dipinti Antichi aukciós katalógusok (Milano): November 2000, November 2004, Június 2005. Valamint Sotheby's Art of the Enlightenment January 2005. Összesen 11 db Sotheby aukciós katalógus. + Sotheby's Old Master Paintings porspektus. London - Milano, Sotheby's. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói papírkötések, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +

2000 Auctioneers Glerum Oude Meesters. Schilderijen en Tekening / Old Masters Paintings and Drawings. Veiling 199. Amsterdam, 2000, Auctioneers Glerum, 59+1 p. Holland és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Götz Adriani: Renoir. Kunsthalle Tübingen 20. Januar bis 27. Mai 1996. Köln, 1996, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20100.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Alfred Stieglitz: Camera Work. The Complete Photographs 1903-1917. Köln,2008,Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20101.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ulrich Deimel - Petra Wittmar: Jene Zwanziger Jahre Those Twenties. Fotografien zur Architektur im Rheinland und in Westfalen. Photographs of Architecture in the Rhineland and in Westphalia. Ostfildern, 2003,Hatje Cantz. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20102.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Gustave Moreau: Symboliste. Redaktion: Marianne Karabelnik-Matta. Zürich - München, 1986, Kunsthaus Zürich - Museum Villa Stuck. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20103.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Anton von Werner. Geschichte in Bildern. Hrsg. von Dominik Bartmann. München,1997,Hirmer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20104.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kiss Ákos: Mattioni Eszter művészete. Pogány Ö. Gábor bevezető tanulmányával. Szerk.: Lencsés László. Szekszárd, 1972., Szekszárdi Városi Tanács, 63+3 p.+38 t. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. DEDIKÁLT
20105.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hoppál Mihály: Sámánok régen és ma + Sámán művészet. 2016, 2019, Szenzár. Kiadói kartonált kötés, egyik hullámos, foltos lapélekkel.
20106.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20107.

Rufpreis:
4 000 HUF

20108.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hay, Julius: Haben. Schauspiel. Ajándékozási bejegyzéssel. Paris, C. Mayer & Cie. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
20109.

Rufpreis:
4 000 HUF

1896. Ezredéves Országos Kiállítás Budapesten. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat által a Városligeti Uj Műcsarnokban rendezett Kiállítás ideiglenes tárgymutatója az uj Műcsarnok alaprajzával. 79p. Sérült papírborítóval
20110.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF