Antik Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3411066
13459
515
24000
Antique
Japán okimono, elefántcsont, m: 6,5 cm 3409457
13460
515
Antique
Art deco lámpa eredeti búrával és vezetékkel, krómozott fém test. 28 cm 3433004
13461
515
36000
Antique
Ónémet támlás szék pár. cca 19. sz. közepe, német, gazdagon faragott támlával és lábakkal, cserélt ülőrésszel, 1-1 kis sérüléssel, de összességében jó állapotban, 98x47x46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
3435520
13462
515
Antique
Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 21x17 cm
3437120
13463
515
42000
Antique
Ékszerszekrény. Antik keleti, buddhista motívumokkal, közötte svastikával díszített. Lakkozott fa, réz. Sérülésekkel . 29x27 cm
3434823
13464
515
Antique
cca 20. sz. eleje, 2 darab kézzel hímzett lakodalmas kötény
3441116
13465
515
Antique
Török imaszőnyeg, 110x62 cm 3441824
13466
515
24000
Antique
Tarsoly. Tarsolylemezen csodaszarvas és turul madár motívummal. Kézzel készített réz veret, bőr táskán díszes további veretekkel. 24x26 cm
3441836
13467
515
50000
Antique
3442365
13468
515
50000
Antique
Tűziaranyozott bronz hatágú csillár, d: 75 cm, m,: 60 cm + lánc 100 cm, össz 160 cm Eredeti vezetékezéssel.
3443288
13469
515
Antique
2016 Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzett, 10x10 cm, 17x17 cm
3443271
13470
515
Antique
Sétabot ezüst (Ag) gyűrűvel és szerelékkel, jelzett, h: 92 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF