Antik

Zahl der Lose: 166

Japán okimono, elefántcsont, m: 6,5 cm
13459.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Art deco lámpa eredeti búrával és vezetékkel, krómozott fém test. 28 cm
13460.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ónémet támlás szék pár. cca 19. sz. közepe, német, gazdagon faragott támlával és lábakkal, cserélt ülőrésszel, 1-1 kis sérüléssel, de összességében jó állapotban, 98x47x46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
13461.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

13462.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ékszerszekrény. Antik keleti, buddhista motívumokkal, közötte svastikával díszített. Lakkozott fa, réz. Sérülésekkel . 29x27 cm
13463.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

cca 20. sz. eleje, 2 darab kézzel hímzett lakodalmas kötény
13464.

Rufpreis:
5 000 HUF

Török imaszőnyeg, 110x62 cm
13465.

Török imaszőnyeg, 110x62 cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Tarsoly. Tarsolylemezen csodaszarvas és turul madár motívummal. Kézzel készített réz veret, bőr táskán díszes további veretekkel. 24x26 cm
13466.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

13467.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Tűziaranyozott bronz hatágú csillár, d: 75 cm, m,: 60 cm + lánc 100 cm, össz 160 cm Eredeti vezetékezéssel.
13468.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

2016 Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzett, 10x10 cm, 17x17 cm
13469.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sétabot ezüst (Ag) gyűrűvel és szerelékkel, jelzett, h: 92 cm
13470.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF