Antik Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3357163
13447
515
40000
Antique
3355188
13448
515
Antique
IV. Henrik beveszi Párizst.Öntöttvas dísztál, jelzett Ilsenburg díszöntvény. 23 cm
3358179
13449
515
Antique
Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm 3359571
13450
515
Antique
Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm
3330691
13451
515
4800
Antique
Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm
3331854
13452
515
4800
Antique
Régi lakkozott kínai doboz, sérüléssel, benne tálcával, kulcs nélkül, 24x17 cm
3391910
13453
515
Antique
Matei Timforea (1836-1906) után: Jesus emperor. Modern üvegre festett ikon, 19x21 cm. /// "A kompozíció több szereplőből áll - Jézus az ítélet trónján ül, körülötte Mária és Keresztelő János, szent Mihály és Gábriel (2. sor), valamint György és Dimitrie vértanúk (3. kör) állnak. A csoport jobb és bal oldalán két angyal látható, akik az ítélet trombitáját szólítják. Jézus feje felett a Szentlélek lebeg." 3403445
13454
515
8500
Antique
3402886
13455
515
4400
Antique
San You háromosztatú parafakép. Címkével jelzett, minimális kopással, 19,5x30 cm 3387152
13456
515
22000
Antique
Antik nagypolgári lángbúrás csillár, lángbúrán sérüléssel, réz szerelékkel, kopással.
3411083
13457
515
24000
Antique
Kutya a kölykével - faragott elefántcsont asztaldísz, d: 5 cm
3411078
13458
515
42000
Antique
Faragott elefántcsont afrikai figura, fa talapzaton, m: 24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF