Antik Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3150185
13398
515
6500
Antique
3445035
13399
515
55000
Antique
Négycsapos szamovár, pótolt fedővel, kétrészes, m: 30 cm
3302326
13400
515
14000
Antique
3283140
13401
515
15000
Antique
cca 1910, Gabrys György Budapest háromrészes bronz cigarettázó szett, jelzett, 13x13 cm
3475065
13402
515
Antique
Csont Buddha figura, m: 8 cm
3475040
13403
515
Antique
Buddhista gri-gug, hibátlan, h: 12,5 cm
3475038
13404
515
Antique
Kínai réz / bronz tálka, sárkány figurális fülekkel, jelzett, 11x8,5 cm 3475010
13405
515
Antique
Pácolt fa sétabot, díszes kutyafejes markolattal, újszerű, h: 94 cm
3474444
13406
515
Antique
cca 1965 Santons 55 részes francia festett kerámia betlehem összeállítás a falusi lakosság ábrázolásával, közte jelzett, m: 9 cm alatt, jó állapotban. Ritka! /// c. 1965 Santons - 55-piece French painted ceramic Nativity set depicting village inhabitants, some signed, height under 9 cm, in good condition. Rare!" 3474502
13407
515
Antique
Jézus az apostolokkal - Római oltárkép faragott fa reprodukciója, 100x21 cm 3474483
13408
515
Antique
Antik olasz aranyfestett falikonzol, sérüléssel, 35x12 cm 3474658
13409
515
Antique
Jegesvödör, alpakka peremmel és jégfogóval Kraklé üveg, hibátlan m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF