Antik

Zahl der Lose: 166

Tubákos doboz. Faragott coquilla dió, feltehetően francia, cca 19. sz., növényi ornamentikával és figurális ábrázolással díszített, egyik eleme visszaillesztett h: 10 cm
13386.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
9

Türkmén kézzel készült szőnyeg, kis kopottsággal, rojt nélkül, 190x130 cm
13387.

Rufpreis:
12 000 HUF
25

Vaddisznó figurával díszített márvány ékszertartó tál, 19x13 cm
13388.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rajki László (1939-): Gong ütővel. Bronz, jelzett, zsűri címkével, d: 21 cm, ütő h: 18 cm
13389.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gustav Gurschner (1873-1970) terv.: Jugendstil nőalakos asztali lámpa. Patinázott bronz, fémlüszteres búrákkal, jelzett, m: 44 cm
13390.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
25

cca 1900 3 darab kínai festmény szövetre festve, üvegezett keretben, 10x7 cm
13391.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
13392.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szecessziós ezüstözött réz gyufatartó, jelzett, kopással, 10x8 cm
13393.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

13394.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13395.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

13396.

Rufpreis:
12 000 HUF

13397.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF