Antik Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3474663
13410
515
Antique
Hermann aranyozott alpakka gyertyatartó. Jelzett, hibátlan 22x17 cm 3474650
13411
515
15000
Antique
Fiókos kisasztal. Neobarokk. Alapvetően jó állapotban 60x40x46 cm 3466006
13412
515
Antique
cca 1930 Brunsviga 13ZK mechanikus számológép, 23x22x14 cm /// cca. 1930 Brunsviga 13ZK mechanical calculator, 23×22×14 cm
3466027
13413
515
Antique
cca 1970 Calcorex 403 magyar-jugoszláv gyártású mechanikus számológép, jó állapotban, 32x13 cm 3466091
13414
515
Antique
1935-1945 Original Odhner mechanikus számológép. Felirata: AKTIEBOLAGET / Original-Odhner / GOTEBORG SVERIGE. Jó állapotban, 32x11 cm 3476470
13415
515
Antique
Japán lakkozott papírmasé doboz, kisebb sérülésekkel. XIX. sz. 31x10 cm
3476730
13416
515
30000
Antique
1938 Standard Horthy néprádió, magyar címerrel díszített bakelitdobozzal, nem működőképes 25x26 cm 3482059
13417
515
14000
Antique
Nagyító pácolt fa nyéllel, pók ábrázolással díszített ezüst (Ag) berakással, jelzett, h: 16 cm 3482505
13418
515
38000
Antique
cca 1800-1820 Elegáns hölgy - faragott csont szobor, fa talapzaton, keze sérült, m: 17,5 cm
3482508
13419
515
48000
Antique
Okimono - gésa. Faragott csont, Japán, 19. sz. közepe - második fele, kezében az eszköz sérült, m: 12 cm
3452043
13420
515
50000
Antique
cca 1850-1950 Patika hagyaték. Patikai mérleg üvegezett oldalú ajtós vitrinben 42x40x22 cm, fiókjában mérlegsúlyok. Hozzá különböző korszakokból 25 darab patikai üveg és tégely, közte 2-3 sérült darabbal. /// ca. 1850-1950 Pharmacy estate. Pharmacy balance in a glazed-door cabinet (42×40×22 cm), with balance weights in the drawer. Together with 25 pharmacy bottles and jars from different periods, including 2-3 damaged pieces. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3481074
13421
515
40000
Antique
Block Meerschaum sárkányalakokkal díszített faragott pipa, jelzett, eredeti dobozában, h: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF