Antik

Zahl der Lose: 166

Hermann aranyozott alpakka gyertyatartó. Jelzett, hibátlan 22x17 cm
13410.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fiókos kisasztal. Neobarokk. Alapvetően jó állapotban 60x40x46 cm
13411.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1930 Brunsviga 13ZK mechanikus számológép, 23x22x14 cm /// cca. 1930 Brunsviga 13ZK mechanical calculator, 23×22×14 cm
13412.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1970 Calcorex 403 magyar-jugoszláv gyártású mechanikus számológép, jó állapotban, 32x13 cm
13413.

Rufpreis:
6 000 HUF

1935-1945 Original Odhner mechanikus számológép. Felirata: AKTIEBOLAGET / Original-Odhner / GOTEBORG SVERIGE. Jó állapotban, 32x11 cm
13414.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Japán lakkozott papírmasé doboz, kisebb sérülésekkel. XIX. sz. 31x10 cm
13415.

Rufpreis:
3 000 HUF

1938 Standard Horthy néprádió, magyar címerrel díszített bakelitdobozzal, nem működőképes 25x26 cm
13416.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Nagyító pácolt fa nyéllel, pók ábrázolással díszített ezüst (Ag) berakással, jelzett, h: 16 cm
13417.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1800-1820 Elegáns hölgy - faragott csont szobor, fa talapzaton, keze sérült, m: 17,5 cm
13418.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Okimono - gésa. Faragott csont, Japán, 19. sz. közepe - második fele, kezében az eszköz sérült, m: 12 cm
13419.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

cca 1850-1950 Patika hagyaték. Patikai mérleg üvegezett oldalú ajtós vitrinben 42x40x22 cm, fiókjában mérlegsúlyok. Hozzá különböző korszakokból 25 darab patikai üveg és tégely, közte 2-3 sérült darabbal. /// ca. 1850-1950 Pharmacy estate. Pharmacy balance in a glazed-door cabinet (42×40×22 cm), with balance weights in the drawer. Together with 25 pharmacy bottles and jars from different periods, including 2-3 damaged pieces. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
13420.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Block Meerschaum sárkányalakokkal díszített faragott pipa, jelzett, eredeti dobozában, h: 15 cm
13421.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF