Antik Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2810181
13350
515
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
2810135
13351
515
17000
Antique
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
3462784
13352
515
32000
Antique
Régi japán faragott csont tőr markolat, figurális jelenettel díszítve, h: 11,5 cm
3477591
13353
515
Antique
Radóczy Mária: Kleopátra. Tűzzománc kép, keretbe applikálva, 10,5x5 cm 3477488
13354
515
34000
Antique
Nagyméretű burmai kalaga hímzéses falidísz, keretben, 186x62 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3477465
13355
515
15000
Antique
cca 19. sz. közepe - második fele, Blondel tükör, fazettált üveggel, sérült kerettel, 64x44 cm 3477412
13356
515
Antique
cca 1900 cinezett réz kuglóf forma, 18x9 cm
3477430
13357
515
Antique
Ezüstözött asztali lámpa pár, m: 29 cm 3477441
13358
515
Antique
cca 1930 Nagyméretű réz fedeles edény, kis sérüléssel, 38x32 cm 3477287
13359
515
Antique
Pakisztáni kézzel csomózott gyapjúszőnyeg, címkével, kopással, 160x100 cm
3477325
13360
515
Antique
Nagyméretű vörösréz edény, d: 47 cm
3477327
13361
515
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF