https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 166

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Christofle Boréal 12 személyes evőeszköz készlet, jelzett díszdobozban. Ezüstözött alpakka, jelzett, hozzá jelzett fa díszdoboz felnyitható és fiókos.  Christofle Boréal 12-person cutlery set, in a marked gift box. Silver-plated alpaca, marked, with a marked wooden gift box that can be opened and has drawers.
1
13471.

Christofle Boréal 12 személyes evőeszköz készlet, jelzett díszdobozban. Ezüstözött alpakka, jelzett, hozzá jelzett fa díszdoboz felnyitható és fiókos.

Christofle Boréal 12-person cutlery set, in a marked gift box. Silver-plated alpaca, marked, with a marked wooden gift box that can be opened and has drawers.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
EUR
,
937,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik ón teamelegítő, tartó, kis deformálódással, 28x24 cm
1
13472.

Antik ón teamelegítő, tartó, kis deformálódással, 28x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marokkói csont- és gyöngyház berakásos négyszintes cigarettakínáló, 14x18 cm
1
13473.

Marokkói csont- és gyöngyház berakásos négyszintes cigarettakínáló, 14x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németh Éva (1930-2019) textilművész: Kétlovas falitextil. Hibátlan, 58x52 cm
1
13474.

Németh Éva (1930-2019) textilművész: Kétlovas falitextil. Hibátlan, 58x52 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
1
13475.

Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."
1
13476.

Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bahram Gur vadászata. cca 1898, német vagy francia, szászánida selyemszöveg fémszállal hímzett modern másolata, feltehetően a mintául szolgáló, 663-ban készült kölni Szent Kunibert ereklyekárpit felfedezésének idejében, 1898 körül készült. Rendkívül gazdag fémszál hímzéssel és mintásan letűzött fémszálmintákkal díszített, foltokkal, minimális fémszálhibákkal, cca 95x95 cm /// The Hunt of Bahram Gur. Circa 1898, German or French, a modern copy of a Sasanian silk textile embroidered with metal thread, likely made around the time of the discovery of the Cologne reliquary tapestry of Saint Kunibert, which was created in 663. It is richly decorated with metal thread embroidery and patterned metal thread designs, with some stains and minimal flaws in the metal thread, approximately 95x95 cm.
1
13477.

Bahram Gur vadászata. cca 1898, német vagy francia, szászánida selyemszöveg fémszállal hímzett modern másolata, feltehetően a mintául szolgáló, 663-ban készült kölni Szent Kunibert ereklyekárpit felfedezésének idejében, 1898 körül készült. Rendkívül gazdag fémszál hímzéssel és mintásan letűzött fémszálmintákkal díszített, foltokkal, minimális fémszálhibákkal, cca 95x95 cm /// The Hunt of Bahram Gur. Circa 1898, German or French, a modern copy of a Sasanian silk textile embroidered with metal thread, likely made around the time of the discovery of the Cologne reliquary tapestry of Saint Kunibert, which was created in 663. It is richly decorated with metal thread embroidery and patterned metal thread designs, with some stains and minimal flaws in the metal thread, approximately 95x95 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Függesztett olajlámpa / csillár, festett vas, tejüveg, üveg, összességében jó állapotban.
1
13478.

Függesztett olajlámpa / csillár, festett vas, tejüveg, üveg, összességében jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm
1
13479.

A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta.
1
13480.

Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fém kínáló plasztikus virág mintával, sérült üveg betéttel d: 16 cm, m: 18 cm
1
13481.

Fém kínáló plasztikus virág mintával, sérült üveg betéttel d: 16 cm, m: 18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920/30 Fekete márvány kalamáris és tapper, bronz szerelékkel, porcelán betéttel, 28x20 cm
1
13482.

cca 1920/30 Fekete márvány kalamáris és tapper, bronz szerelékkel, porcelán betéttel, 28x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse