https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 166
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3042879
13483
515
0
3000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Réz asztali csengő, állványon, ütővel, nyelv nélkül 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2927028
13484
515
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2784950
13485
515
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139504
13486
515
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Türkmén Beludzs szőnyeg. cca 19. sz. második fele, kopással, cca 180x100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3089521
13487
515
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3116872
13488
515
0
26000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3120953
13489
515
0
3200
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3248302
13490
515
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1920 WMF 4 részes pipázó szett tálcán, gyertyatartó sérült, jelzett d: 31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3369042
13491
515
0
26000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Beludzs / Timuri "Yakub Khan" ensi ajtótakaró szőnyeg. cca 1860-1880, Afganisztán nyugati része, rajta 4 panelben a Paradicsom 4 kertjének stilizált ábrázolásával, javítással, 170x130 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3369047
13492
515
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel készült perzsa szőnyeg, kopással, sérüléssel, 290x190 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3377048
13493
515
0
3000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
2 db tálaló kanál és villa 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3478250
13494
515
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Vadász témájú Berndorf alpakka levélnyitó szett állat figurákkal 16-24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse