13467.
Antik
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
ca 1910 Komplett frakk: kabát, két mellény, egy piké, egy szövet, 3 db nyakkendő, inggallér készlet, külön dobozban, jelzettek, benne kaucsuk és vászon, dalegyesületi jelvény. Szép állapotban minden. Kis méret