13461.
Antik
36 000 HUF
97,56 EUR, 112,50 USD
Ónémet támlás szék pár. cca 19. sz. közepe, német, gazdagon faragott támlával és lábakkal, cserélt ülőrésszel, 1-1 kis sérüléssel, de összességében jó állapotban, 98x47x46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE