https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Friedemann Hahn. Bilder. (Kiállítási katalógus.) H.n., [1989], Edition Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérüléssel. Megjelent 1200 példányban.
1
20273.

Friedemann Hahn. Bilder. (Kiállítási katalógus.) H.n., [1989], Edition Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérüléssel. Megjelent 1200 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Igor Jassenjawsky - Joseph Kiblitsky: Ernst Fuchs. Fantasia. München-Düsseldorf, é.n., Artograph-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / In Russian, English and German language. Paperback.
1
20274.

Igor Jassenjawsky - Joseph Kiblitsky: Ernst Fuchs. Fantasia. München-Düsseldorf, é.n., Artograph-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / In Russian, English and German language. Paperback.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frank Büttner: Schätze der Kunst. Europäische Malerei aus sieben Jahrhunderten. Künzelsau, 1988, MIRA Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20275.

Frank Büttner: Schätze der Kunst. Europäische Malerei aus sieben Jahrhunderten. Künzelsau, 1988, MIRA Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Philippe Schuwer: Geschichte der Werbung. Ausgabe des Bayerischen Werbefernsehens anlässlich seines Zehnjährigen Bestehens 3. November 1966. München, 1966, Bayerische Werbefernsehen. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
1
20276.

Philippe Schuwer: Geschichte der Werbung. Ausgabe des Bayerischen Werbefernsehens anlässlich seines Zehnjährigen Bestehens 3. November 1966. München, 1966, Bayerische Werbefernsehen. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heidrich, Ernst: Die altdeutsche Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Anmerkungen von - - . Die Kunst in Bildern. Jena, 1921, Eugen Diederichs, 2 sztl. lev.+ 275+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
20277.

Heidrich, Ernst: Die altdeutsche Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Anmerkungen von - - . Die Kunst in Bildern. Jena, 1921, Eugen Diederichs, 2 sztl. lev.+ 275+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Werner Moritz: I. Sperl 1840-1914. Rosenheim, 1990, Rosenheimer Verlagshaus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20278.

Werner Moritz: I. Sperl 1840-1914. Rosenheim, 1990, Rosenheimer Verlagshaus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franz Radziwill. Vom Expressionismus zum Magischen Realismus. (Kiállítási katalógus.) Köln, 2006, Wienand Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20279.

Franz Radziwill. Vom Expressionismus zum Magischen Realismus. (Kiállítási katalógus.) Köln, 2006, Wienand Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hans Joachim Neidhardt: Ludwig Richter. Augsburg, 1996, Weltbild Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20280.

Hans Joachim Neidhardt: Ludwig Richter. Augsburg, 1996, Weltbild Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Christopher Faulkner - Paul Duncan: Jean Renoir. Ein Dialog mit seinen Filmen 1894-1979. Köln,2007,Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20281.

Christopher Faulkner - Paul Duncan: Jean Renoir. Ein Dialog mit seinen Filmen 1894-1979. Köln,2007,Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Monika Faber - Klaus Alberecht Schröder: Das Auge und der Apparat. Eine Geschichte der Fotografie aus den Sammlungen der Albertina. hn., én., Albertina - Seuil. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
1
20282.

Monika Faber - Klaus Alberecht Schröder: Das Auge und der Apparat. Eine Geschichte der Fotografie aus den Sammlungen der Albertina. hn., én., Albertina - Seuil. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gajdó Tamás - Korniss Péter - Szegő György: Színházkutatás. Nagymező utca 22-24. Bp., 1998, Thália Színház. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Számozott, 430. sz. példány.
1
20283.

Gajdó Tamás - Korniss Péter - Szegő György: Színházkutatás. Nagymező utca 22-24. Bp., 1998, Thália Színház. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Számozott, 430. sz. példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Égerházi Imre grafikái. Debrecen, 1992. ALÁÍRT. 497. számozott példány. 96p. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
20284.

Égerházi Imre grafikái. Debrecen, 1992. ALÁÍRT. 497. számozott példány. 96p. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse