https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Martin Kaule: Bunkeranlagen. Gigantische Bauten in Deutschland und Europa. Augsburg, 2013, Weltbild. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
1
20249.

Martin Kaule: Bunkeranlagen. Gigantische Bauten in Deutschland und Europa. Augsburg, 2013, Weltbild. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Musper, [Heinrich Theodor]: Albrecht Dürer. Köln, 2003, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a belső kötéstáblához ragadt.
1
20250.

Musper, [Heinrich Theodor]: Albrecht Dürer. Köln, 2003, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a belső kötéstáblához ragadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
"In uns selbst liegt Italien". Die Kunst der Deutsch-Römer. Szerk.: Christoph Heilmann. München, 1987, Hirmer Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
20251.

"In uns selbst liegt Italien". Die Kunst der Deutsch-Römer. Szerk.: Christoph Heilmann. München, 1987, Hirmer Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Christoph Vögele: Niklaus Stoecklin. 1896-1982. (Kiállítási katalógus.) Basel, 1996, Wiese Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
1
20252.

Christoph Vögele: Niklaus Stoecklin. 1896-1982. (Kiállítási katalógus.) Basel, 1996, Wiese Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reiselust. Internationale Reiseplakate. Von der Jahrhundertwende bis heute. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Florian Hufnagl. München, 1995, Die Neue Sammlung. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen kis felületi sérüléssel.
1
20253.

Reiselust. Internationale Reiseplakate. Von der Jahrhundertwende bis heute. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Florian Hufnagl. München, 1995, Die Neue Sammlung. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen kis felületi sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kinsky régiség árverés katalógus 2015
1
20254.

Kinsky régiség árverés katalógus 2015

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balla Gabriella: Törékeny harmónia. Klasszicista porcelánok a zágrábi Muzej Marton gyűjteményéből. Iparművészeti Múzeum, 2011 Kiadói papírkötésben
1
20255.

Balla Gabriella: Törékeny harmónia. Klasszicista porcelánok a zágrábi Muzej Marton gyűjteményéből. Iparművészeti Múzeum, 2011 Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alex Katz Prints. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Klaus Albrecht Schröder, Marietta Mautner Markhof. Wien-Ostfildern, 2010, Albertina - Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
20256.

Alex Katz Prints. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Klaus Albrecht Schröder, Marietta Mautner Markhof. Wien-Ostfildern, 2010, Albertina - Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stefan Koldehoff: Van Gogh. Mythos und Wirklichkeit. Köln, 2003, DuMont. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20257.

Stefan Koldehoff: Van Gogh. Mythos und Wirklichkeit. Köln, 2003, DuMont. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Monet bis Picasso. Das Auge des Sammlers. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Klaus Albrecht Schröder. Wien-Eurasburg, 1998, Kunstforum - Edition Minerva. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
20258.

Monet bis Picasso. Das Auge des Sammlers. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Klaus Albrecht Schröder. Wien-Eurasburg, 1998, Kunstforum - Edition Minerva. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marc Rombaut: Paul Delvaux. London, 1991, Academy Editions. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
1
20259.

Marc Rombaut: Paul Delvaux. London, 1991, Academy Editions. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db-os könyvtétel: Kazimierz Zawanowski: El Greco. 21 színes és 25 fekete-fehér képpel. Bp., 1978, Corvina Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss György. Festmények, érmek, szobrok, grafikák. Szerk.: Kiss György - Rideg Gábor. Bp., 1996, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés + William Turner. Einleitung von Horst Koch. Ramerding, 1977, Berghaus Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20260.

3 db-os könyvtétel: Kazimierz Zawanowski: El Greco. 21 színes és 25 fekete-fehér képpel. Bp., 1978, Corvina Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss György. Festmények, érmek, szobrok, grafikák. Szerk.: Kiss György - Rideg Gábor. Bp., 1996, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés + William Turner. Einleitung von Horst Koch. Ramerding, 1977, Berghaus Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse