Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Gerwald Sonnberger (szerk.): Jolán Gross-Bettelheim 1900-1972. Kiállítási katalógus. Passau, 1996, Museum Moderner Kunst. Német nyelven. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált, papírkötésben.
20225.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

2013 Ars Hungarica 2013. 1-2. Az MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Művészettörténeti Intézet folyóirata, Liber decorum. Wehli Tünde köszöntése. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20226.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Alzbeta Lichnerová A hímzés varázsa - Praktikus kézikönyvek könyvtára Bratislava 1980. 167p. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval.
20227.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Pulszky Ferenc (1814-1897) emlékére. Kiállítás az MTA Székházának III. emeleti helyiségeiben, 1997. október 31-1998. március 31. Bp., 1997, Magyar Tudományos Akadémia, Művészeti Gyűjtemény. Magyar és angol nyelven. Papírkötésben, a borító egyik sarkán kis töréssel.
20228.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Byhon:Válogatott munkák. Bihon Győző (1959-) festőművész kiállítási katalógusa. Szerk.: Bihon Győző. é.n. Szerzői 51p. Kiadói papírkötésben. Matits Ferenc művészettörténész számára DEDIKÁLT példány.
20229.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20230.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Harry Rand: Huntertwasser. Ford.: Szilágyi János. Köln - Bp., 1994., Benedikt Taschen - Kulturtrade, 199+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20231.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

André Kertész Magyarországon. Szerk.: Bodnár János. Bp., 1984, FőFoto, 103+1 p. Számos fekete-fehér fotóval, André Kertész fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, kissé foltos borítóval. Megjelent 5000 példányban, számozatlan példány.
20232.

Rufpreis:
2 400 HUF

Emilio García Gomez - Jesús Bermúdez Pareja: L'Alhambra: le Palais Royal. Forme et Couleur 10. hn,én., Albaicín - Sadea, 8 p.+29+1 (színes képtáblák) t. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé kopott borítóval.
20233.

Rufpreis:
2 400 HUF

20234.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bereczkiné Hammer Edit: A fotogrammetria jelentősége a műemlékek felmérésében. Doktori értekezés. Bp., 1980., 1 sztl. lev.+56 p.+8 sztl. lev.+19 (fekete-fehér fotók (22 kép) t.+14 (mellékletek) t. A Soproni Szent Mihály-templom felmérése. Benne a róla készült eredeti fotóanyaggal. Műbőr kötés, jó állapotban.
20235.

Rufpreis:
2 400 HUF

1972-1973 Art International The Lugano Review 10 száma (1972 december. XVI. évf. 10. sz.;1973. XVII. évf. 1-10. sz. Teljes évfolyam.) Edited by James FitzSimmons. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol, részben olasz, német nyelven.
20236.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF