Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Robert Smithson: Gesammelte Schriften. Hrsg. von Eva Schmidt und Kai Vöckler. Wien - Köln, 2000,m Kunsthalle - Walter König. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.  Robert Smithson (1938-1973) amerikai land art művész.
20201.

Robert Smithson: Gesammelte Schriften. Hrsg. von Eva Schmidt und Kai Vöckler. Wien - Köln, 2000,m Kunsthalle - Walter König. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Robert Smithson (1938-1973) amerikai land art művész.

Rufpreis:
4 000 HUF

20202.

Rufpreis:
4 000 HUF

Miller, Judith: A huszadik századi üveg. Ford.: Juhász Viktor. Gyűjtők Könyve. Bp., 2005, Helikon, 240 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20203.

Rufpreis:
4 000 HUF

Granasztói Péter (szerk.): Pamutkendő, vasfazék, fajansztányér. Bp., 2018, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20204.

Rufpreis:
4 000 HUF

Marton László. Bp.,1999, Marton Galéria. Dedikált Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 213p.
20205.

Rufpreis:
4 000 HUF

Miskolczy László - Vargha László: A Nagykunság vidék népének építészete. Bp., 1943, Magyar Ház Barátai. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
20206.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tobias G. Natter (szerk.): Schnee. Rohstoff der Kunst. (Kiállítási katalógus.) Bregenz-Ostfildern, 2009, Vorarlberger Landesmuseum - Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20207.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ekkehard Schmidberger - Thomas Richter: SchatzKunst 800 bis 1800. Kunsthandwerk und Plastik der Staatlichen Museen Kassel im Hessischen Landesmuseum Kassel. (Kiállítási katalógus.) Kassel-Wolfratshausen, 2001, Staatliche Museen Kassel - Edition Minerva. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
20208.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Daniel Wildenstein: Monet oder der Triumph des Impressionismus. Köln, 2010, Taschen, 480 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20209.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Furu Árpád: Kalotaszeg népi építészete. Kolozsvár, 2012, EXIT. 100p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20210.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szunyoghy-Fehér: Anatomische Zeichenschule. Mensch. Bp., Vince Books. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Raynes, John: Alakrajz. Emberábrázolás kézikönyv. Bp., 2007, Replica. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20211.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rühl Gizella - Gaál Attila (szerk.): Szabó Dezső festőművész 1888-1971. Dedikált példány, több szerző és szerkesztő aláírásával: Rühl Gizella, Dr. Gaál Attila (szerkesztők), Lovas Csilla, Samu Attila (szerzők) + Töttős Gábor (1954- ) újságíró, helytörténész, irodalomtörténész aláírásával. Szekszárd, 2009, Víz'P'Art Közalapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20212.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF