Robert Smithson: Gesammelte Schriften. Hrsg. von Eva Schmidt und Kai Vöckler. Wien - Köln, 2000,m Kunsthalle - Walter König. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Robert Smithson (1938-1973) amerikai land art művész.
Miskolczy László - Vargha László: A Nagykunság vidék népének építészete. Bp., 1943, Magyar Ház Barátai. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
Daniel Wildenstein: Monet oder der Triumph des Impressionismus. Köln, 2010, Taschen, 480 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Rühl Gizella - Gaál Attila (szerk.): Szabó Dezső festőművész 1888-1971. Dedikált példány, több szerző és szerkesztő aláírásával: Rühl Gizella, Dr. Gaál Attila (szerkesztők), Lovas Csilla, Samu Attila (szerzők) + Töttős Gábor (1954- ) újságíró, helytörténész, irodalomtörténész aláírásával. Szekszárd, 2009, Víz'P'Art Közalapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.