Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Springer, Anton: Handbuch der Kunstgeschichte. V.: Das 19. Jahrhundert. Bearbeitet und ergänzt von Max Osborn. Leipzig, 1909, E. A. Seemann, X+484 p.+ XXVI (színes) t. Szövegközti fekete-fehér képekkel és színes képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.
20393.

Rufpreis:
1 600 HUF

A magyarországi művészet története. Főszerkesztő: Fülep Lajos. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, sérült papír védőborítóban.
20394.

Rufpreis:
2 000 HUF

Helmut A. Müler - Isabell Schenk-Weininger: Anja Luithle. Stuttgart, 2011, Edition Hospitalhof. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.
20395.

Rufpreis:
1 600 HUF

Salló István: Árpádházi királyok. Hét nagyméretű juharfa táblára - a Magyar Millennium tiszteletére vésték és színezték meg a 23 árpádházi királyunk alakját, az apa Salló István faszobrász és fia Salló Győző. Tatabánya, 2000, Erdély Művészetéért Alapítvány. Megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
20396.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lyka Károly: A művészetek története. 272 képtáblával Bp., 1939, Singer és Wolfner. 2. kiadás. Kiadói laza egészvászon-kötés.
20397.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horváth Vera: Az indiai művészet évezredei. Gink Károly felvételeivel. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20398.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somogyi Győző (Tájkép és térkép c. kiállításának katalógusa). Szerk.: Somogyi Márk. Bp., 2003, Ernst Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20399.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ajka Crystal 1878-2002. Szerk.: Pataki Judit, Varga Vera. [Ajka, 2002, Ajka Kristály]. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20400.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csontváry. L'Art Hongrois. 33 planches dont une en couleurs. Introduction de Francois Gachot. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
20401.

Rufpreis:
2 000 HUF

Földesné Györgyi Erzsébet: Gyermekélet a régi magyar faluban. Bp., Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20402.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fáy Aladár: A magyarság díszítő-ösztöne. [Bp., 1941.], Turul,(Jövő-ny.), 127 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói javított papírkötés, kopottas állapotban.
20403.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barabás Jenő-Gilyén Nándor: Vezérfonal népi építészetünk kutatásához. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
20404.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF