Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

iRonic. Die feinsinnige Ironie der Kunst. / The Subtle Irony of Art. (Kiállítási katalógus / Exhibition catalogue). Bielefeld-Leipzig-Berlin, 2011, Kerber, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20496.

Rufpreis:
1 200 HUF

Makovecz Imre kiállítása. 1983. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20497.

Rufpreis:
1 600 HUF

Chiharu Shiota: Emlékeső. (Kiállítási katalógus.) Szentendre, 2016, Ferenczy Múzeumi Centrum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20498.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kajári Gyula kiállítása. A katalógust össezáll.: Bükkhely Gáborné. A művész, Kajári Gyula (1926-1995) grafikus által aláírt példány. Bp.-Hódmezővásárhely, 1970, Magyar Nemzeti Galéria - Tornyai János Múzeum. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20499.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nádai Pál: Az angol szociális művészetről. Az Orsz. Magyar Iparművészeti Muzeum ismeretterjesztő előadásai. Bp., 1910, Franklin-ny., 28 p. Kiadói tűzött papírkötés.
20500.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Loan Exhibition of English Drawings and Watercolours from the collection of Mr and Mrs Paul Mellon of Upperville, Virgina. (Kiállítási katalógus.) London, 1965, P. & D. Colnaghi & Co. Ltd. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
20501.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 db katalógus - Molnár József; Anton Prinner; Szűcs Attila; Miháltz Pál. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20502.

Rufpreis:
1 200 HUF

Voit Pál (szerk.): Régiségek könyve. Bp., 1983, Gondolat, 513+(3) p.+ 68 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20503.

Rufpreis:
1 600 HUF

BÁV 48. ékszeraukció. 1999. március. Bp., 1999, BÁV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne leütési árakkal. Kiadói papírkötés.
20504.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herbert Kürth - Aribert Kutschmar: Baustilfibel. Bauwerke und Baustile von der Antik bis zur Gegenwart. Mit Zeichnungen von Ruth und Rudolf Peshel. Berlin, 1971, Volk und Wissen Volkseigener Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20505.

Rufpreis:
1 600 HUF

20506.

Rufpreis:
1 400 HUF

20507.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF