Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

S. Cullen, Michael: Der Reichstag. Parlament, Denkmal, Symbol. Berlin, 2005., Be. Bra Verlag, 407 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
20469.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szikora. Nyíregyháza,1992, Szikora Tamás. Színes képekkel, Szikora Tamás műveinek reprodukcióval gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
20470.

Rufpreis:
1 600 HUF

20471.

Rufpreis:
1 600 HUF

K. Pintér Tamás: Századeleji házak Budapesten. Bp.,1987, Magyar Építőművészek Szövetsége. Fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel.
20474.

Rufpreis:
1 400 HUF

Menyhárt László: Szász Endre. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20475.

Rufpreis:
1 600 HUF

Országunk titkos ereje. 100 év 100 művész. Sources of Hope. Sources de l'Esperance. Quellen der Hoffnung. Bp.,2007, Molnár C. Pál Baráti Kör, 132 p. Benne Aba-Novák Vilmos, Barcsay Jenő, Kernstok Károly, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Körösfői-Kriesch Aladár, Mácsai István, Molnár C. Pál, Rippl-Rónai József, Szinyei Merse Pál, Szőnyi István, Gross Arnold, Melocco Miklós és mások. Kiadói papírkötés.
20476.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, bélyeg és kortárs művészet témákban, 2023-2024
20477.

Rufpreis:
1 600 HUF

Botár Edit: Templomok Biserici. Cluj-Napoca, 2007, Grafycolor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20478.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az újrafelfedezett ókeresztény művészet motívumai. Tamara Brosell Hamburg kiállítása a Mátyás templomban. 1987. IV. 25 - V. 24. / Motive der Alten Christlichen Kunst neu Entdeckt Tamara Brosell Hamburg Ausstellung in der Matthiaskirhce in Budapest 25. IV. - 24 V. 1987. Szerk.: Kratochwill Mimi. Bp., 1987, (Kossuth-ny.), 29+1 p.; 28 p.; 48 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötések, kiadói papír mappában.
20479.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rüdiger Thiele,Konrad Haase: Teufelspiele. Leipzig, 1998. Urania. 200p. Kiadói kartonált papírkötésben.
20480.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ritoók Zsigmond-Sarkady János-Szilágyi János György: A görög kultúra aranykora. Homérostól Nagy Sándorig. Bp.,1984, Gondolat. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20481.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 db táncművészet témájú könyv és kiadvány: Dienes Gedeon (szerk.): Tánctudományi tanulmányok 1963-64. Bp., 1964, Magyar Táncművészek Szövetsége Tudományos Bizottsága. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel. + Orosz néptáncok. Összeáll.: Sz. Szentpál Mária. (Bp.), 1952, Művelt Nép. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban. + 1964 Táncművészeti Értesítő. A Művészeti Szakszervezetek Szövetsége Táncművészeti Szakosztályának időszaki értesítője. 1. sz. (Kézirat gyanánt). Bp., 1964, Magyar Táncművészek Szövetsége. Kiadói papírkötés. + 1974 Külföldi Szemle. (Szemelvények a külföldi szaksajtóból). 1. sz. Bp., 1974, Magyar Táncművészek Szövetsége. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 350 példányban.
20482.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF