Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Sík Csaba: Picasso. Sík Csaba által DEDIKÁLT! 1985, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20369.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyermek- és Ifjúsági Színpad. Szerk.: Bossányi Árpád Dr. III. kötet. 12. füzet. Hazafias tárgyú és irredenta gyermekszínjátékok elemi népiskolák számára. Győr, Győregyházmegyei Alap Könyvsajtó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20370.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nádler István kiállítása. Bp. / Stuttgart, 1995-1996. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20371.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977, Gondolat. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés
20372.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Semayer Vilibáld (szerk.): A Magyar Nemzeti Múzeum néprajzi osztályának értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. IX. évfolyam. Bp., 1908, MNM. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20373.

Rufpreis:
2 000 HUF

Riczu Zoltán: Zsidó épületek és emlékek Nyíregyházán Nyíregyháza, 1992. 132p. Kiadói papírkötés.
20374.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barcsay Iskolájában. Szerk.: Gerzson Pál. Bp., 1989, Magyar Szépmíves Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20375.

Rufpreis:
1 800 HUF

Siegfried Ducret: Meissner Porzellan. Orbis Pictus Band 10. Bern-Stuttgart, 1952, Hallwag, (48) p. Színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20376.

Rufpreis:
2 000 HUF

Georg Kolbe Zeichnungen. Einleitung von Wilhelm Pinder. Berlin,(1942.),Rembrandt-Verlag, 95 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20377.

Rufpreis:
1 600 HUF

Székely Zoltán: Madarász Viktor. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel, Madarász Viktor munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzésekkel. Megjelent 2000 példányban.
20378.

Rufpreis:
2 000 HUF

Adolf Rosenberg: Handbuch der Kunstgeschichte. Bielefeld und Leipzig, 1902., Velhagen & Klasing, VI+646 p.+ 4 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
20379.

Rufpreis:
1 600 HUF

Conroy Maddox: Dalí. Köln, 1985, Taschen, 96 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20380.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF