Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

2000 - 2003 Frühjahrsausstellung. Kunstsalon Kovacek Wien. März 2000, März 2001, März 2002. Wien, Kunstsalon Kovacek. Rendkívül gazdag képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötések.
20357.

Rufpreis:
1 600 HUF

Diaszpóra (és) művészet. Diaspora (and) art. Szerk.: Szegő György, Faludy Judit, Götz Eszter. Kiállítási katalógus. Bp., 1997, Magyar Zsidó Múzeum. Fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Benne meghívóval is. Kiadói papírkötés.
20358.

Rufpreis:
1 600 HUF

Múzeumcafé 92. Szakralitás, vallás és örökség. Bp., 2007. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20359.

Rufpreis:
2 000 HUF

Weltkunst német nyelvű műtárgypiaci magazin 2 darab száma, 2014
20360.

Rufpreis:
2 000 HUF

Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte s a szövegrészt írta: - - . Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 sztl. lev.+ 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.
20361.

Rufpreis:
2 000 HUF

Allen Jones - Off the Wall. Hrsg. Otto Letze. Texte: Otto Letze, Marco Livingstone und Sir Norman Rosenthal. Ostfildern, 2012, Hajte Cantz. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20362.

Rufpreis:
1 600 HUF

20363.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga Vera: Az üveg jelentése. A 19-20. századi üvegművészet ábrázolások, allegóriák, szimbólumok tükrében. Bp., 2002, Helikon, 174+(2) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20364.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czigány György: Zárófogadás. DEDIKÁLT! Bp., 2009, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20365.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zichy Mihály emlékkiállítás. Grafikai művek. Bp., 1952, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20366.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban,
20367.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Péter. (Kiállítási katalógus.) Herendi Péter fotográfus által dedikált példány. Bp., 1995, magánkiadás. Magyar, angol, német és francia nyelvű bevezetővel. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval.
20368.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF