Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Grosz, George: Über alles die Liebe. 60 neue Zeichnungen. Berlin, 1930. Bruno Cassirer. 120p. Kiadói kissé kopott vászonkötésben
20165.

Grosz, George: Über alles die Liebe. 60 neue Zeichnungen.
Berlin, 1930. Bruno Cassirer. 120p. Kiadói kissé kopott vászonkötésben

Rufpreis:
12 000 HUF

Malonyay Dezső: A magyar nép művészete I-V. kötet. Bp., 1984-1987, Helikon. Reprint kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Az I. kötetben kísérőfüzettel. Kiadói kemény-kötések.
20166.

Rufpreis:
12 000 HUF

20167.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wehner Tibor: Tapló. Kíméletlen Művészeti Napló 1996-2006. Bp., 2013, Enciklopédia. Kiadói papírkötésben.
20168.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rossi, Aldo: A város építészete. [Bp.], 1986, BME. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20169.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Bajkay Éva, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, Tímár Árpád (szerk.): Mattis Teutsch és a Der Blaue Reiter. Bp./Miskolc, 2001, Missionart Galéria. 483p. Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban
20170.

Rufpreis:
8 000 HUF

[Erotikus grafika kiadvány] Die wollustigen Sonette des göttlichen Aretino 16 original radierungen von D'arcade. Wien, 1922. Szerzői. 17t rézkarcok. Számozott 2. sorszámú TÁblák 22x28 cm Kiadói egészvászon kötésben
20171.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Kiss Tibor: A Szigetvidék és Ormányság népének építészete. 1943, Magyar Építőművészet. Kiadói papírkötés, ráragasztott fólia borítóval, kopottas állapotban.
20172.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gerő Ödön: Művészetekről. Bp., 1936. Szerzői. Kiadói papírborítóval. 11 p.
20173.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

20174.

+ Alfred Gilbert Sculptor and goldsmith, 224p.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bernard Morice: Le Palais du Luxembourg et ses Métamorphoses. Paris, 1975, Dreager. Francia nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag borítóban, a francia szenátus ex libris-szével.  Gérard Larcher (1949-) politikus, a francia Szenátus elnöke (2014-től) által ismeretlen személy részére szóló francia nyelvű autográf sorokkal! / Signed copy by the président of the French Senate, Gérard Larcher (1949-).
20175.

Bernard Morice: Le Palais du Luxembourg et ses Métamorphoses. Paris, 1975, Dreager. Francia nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag borítóban, a francia szenátus ex libris-szével.

Gérard Larcher (1949-) politikus, a francia Szenátus elnöke (2014-től) által ismeretlen személy részére szóló francia nyelvű autográf sorokkal! / Signed copy by the président of the French Senate, Gérard Larcher (1949-).

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Thoinot Arbeau: Orchésopgraphie. 1588, Lengres, Franciaország. Ford.: Markovits Pál. (Sárborgárd, én, Bogárd és Vidéke-ny.), 195 p. Az eredeti címlap fakszimiléjével. Kiadói papírkötés.
20176.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF