Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Davidson, Fiona: Charles Rennie Mackintosh. The Pitkin Guide. H.n., é.n. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
20069.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen Sonderkatalog Teil 2. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1996, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20070.

Rufpreis:
2 800 HUF

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen 31. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1994, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20071.

Rufpreis:
2 800 HUF

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen 34. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1995, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20072.

Rufpreis:
2 800 HUF

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen 37. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1996, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20073.

Rufpreis:
2 800 HUF

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen 25. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1993, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20074.

Rufpreis:
2 800 HUF

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen 23. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1992, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20075.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gerszi, Teréz: 17th-Century Dutch and Flemish Drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. Bp., 2005, Szépművészeti Múzeum, 393 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20076.

Rufpreis:
3 000 HUF

André Kertész Magyarországon. Szerk.: Bodnár János. Bp., 1984, Főfoto. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban, számozatlan példány.
20077.

Rufpreis:
3 000 HUF

Menyhárt László: Szász Endre. Az interjút - - készítette. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Malonyai Dezső: A magyar képírás úttörői. Negyvenkilenc képmelléklettel és négy facsimilével. A kezdőlapokat és záródíszeket rajzolta Nagy Sándor. Bp. 1905. Franklin Társ. 4 sztl. lev. 120 l. 49 t. Sérült félvászon kötésben, gerinc hiányzik
20079.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arany János balladái Zichy Mihály rajzaiva [Bp.], [1988], Az 1896. évi kiadás (Bp., Franklin Társulat) reprintje. Díszes, félvászon kötésben,
20080.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF