Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Sammler Journal 2010-es száma, üvegek témában
20457.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Magyar Tudományos Akadémia és a művészetek a XIX. században. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Szabó Júlia, Majoros Valéria. Bp., 1992, MTA Művészettörténeti Kutató Intézet. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, az előzéklapon sarokhiánnyal.
20458.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 405+(3) p.+ 35 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20459.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fotóművészeti kiskönyvtár sorozat 2 kötete: Balogh Rudolf munkássága. Az életrajzot írta: Vajda Ernő. Bp., 1969, Corvina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 4100 példányban. + Pécsi József munkássága. Az életrajzot írta: Féjja Sándor. Bp., 1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
20460.

Rufpreis:
1 800 HUF

Architektúra sorozat 2 kötete: Pál Balázs: Kós Károly.; Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes. Bp., 1971-1974, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20461.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fotóművészeti folyóiratok gyűjteménye: 1970 Fotóművészet, a Magyar Fotóművészek Szövetsége negyedévi folyóirata XIII. évf. 1-4. sz. (teljes évfolyam), szerk.: Rozgonyi István + 1970 Foto folyóirat XVII. évf. 1-12. sz. (teljes évfolyam) egybekötve, szerk.: Bence Pál + 2001 Fotóriporter folyóirat 2001/3. száma. Vegyes állapotban.
20462.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sotheby's Fine Oriental Rugs and Carpets. Aukciós katalógus. New York, 1985, Sotheby's. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20463.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sotheby's European and Oriental Rugs, Carpts and Textiles. London, 1989, Sotheby's. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20464.

Rufpreis:
1 800 HUF

Christie's Modern and Contemporary Prints. London, 1991, Christie's. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20465.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lyka Károly: A művészetek története. A legfontosabb emlékek és mesterek ismertetése. Bp., 1931, Singer és Wolfner. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20466.

Rufpreis:
1 600 HUF

Emma Sánchez Montanés, Jean-Paul Barbier, Miguel Ángel Elvira Barba, Margarita Bru Romo: Amerika, Afrika, Óceánia. A művészet története. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Gazdag színes képanyaggal illusztrált. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóval.
20467.

Rufpreis:
1 600 HUF

20468.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF