20459.
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 405+(3) p.+ 35 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.