Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Wehner Tibor: Károlyi Ernő. Bp.-Sopron, é.n., Körmendi Galéria. 165p. Károlyi Ernő műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20433.

Rufpreis:
1 400 HUF

1998 - 1999 Lempertz Bulletin 2 száma (1998/1., 1991/1.)
20434.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jékely Zsolt - Sódor Alajos: Budapest építészete a XX. században. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20435.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948, Új Idők (Singer és Wolfner), (Hungária-ny.), 173+2 p + 3 (színes képek) t. A 86. - 171. oldalak között LXXX fekete-fehér képtáblával. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér képekkel, és 3 színes képpel, Pablo Picasso munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói illusztrált papír védőborítóban.
20436.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lev Kulesov: Filmművészet és filmrendezés. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
20437.

Rufpreis:
1 800 HUF

In ruhigem Wasser. Holz- und Linolschnitte des ungarischen Jugendstils aus den Sammlungen der Ungarischen Nationalgalerie und der Akademie der Bildenden Kunste Budapest. (Kiállítási katalógus). Reutlingen-Bp., 2006, Städtisches Kunstmuseum - Magyar Nemzeti Galéria, 95+(1) p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, helyenként kisebb ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
20438.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tőry Emil: Michelangelo mennyezetképzése a római Sixtus-kápolnában. Tanulmány. I. kötet. [Unicus, több nem jelent meg.] Bp., 1912, Pátria, 4 sztl. lev.+ 1 (címkép) t.+ 138 p.+ 1 (kihajtható) t. Egyetlen kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, részben laza fűzéssel, a lapok nagyrészt jó állapotban.
20439.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dorotheum árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2019
20440.

Rufpreis:
1 800 HUF

Michael Gibson: Symbolismus. Konzeption: Giles Néret. Köln,1995,Benedikt Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20441.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rosa Loy - Neo Rauch: Hinter den Garten. Münich,én.,Prestel. Német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
20442.

Rufpreis:
1 400 HUF

Erhard Ciolina - Evamaria Ciolina: Garantirt Aecht. Das Reklame-Sammelbild als Spiegel der Zeit. [München],én.,Edition Wissen & Literatur. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20443.

Rufpreis:
1 400 HUF

27 db vegyes kiállítási, múzeumi ismertető prospektus, meghívó, stb.
20444.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF