Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Bernhard Geyer: Scheinwelten. Die geschichte der perspektive. Leipizig, 1994., E. A. Seemann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20405.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth János: Népi építészetünk hagyományai. Bp., 1961, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
20406.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth János: Az őrségek népi építészete. Bp., 1971, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
20407.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász János - Szigetvári János: Népi építészetünk nyomában. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20408.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kelemen Lajos: Erdélyi református templomok és tornyok. Kolozsvár, 1929. REPRINT! Kartonált kötésben, jó állapotban.
20409.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly: Erdély népi építészete. 1989, Kelenföld Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20410.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kunstwerke der Welt. Aus dem Öffentlichen Bayerischen Kunstbesitz. München, 1966, Lambert Müller. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
20411.

Rufpreis:
1 600 HUF

Prof. Dr. W. Martin: Die holländische Malerei in der zweiten Hälfte des 17. Jahrhunderts. Wiesbaden - Berlin, én., Emil Vollmer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20412.

Rufpreis:
1 600 HUF

William Hogarth 1697-1764. Gießen, 1988, Anabas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón sérüléssel.
20413.

Rufpreis:
1 600 HUF

Französische Malerei. Von Manet bis Matisse. Aus der Sammlung Emil G. Bührle / Zürich. Berlin, 1958. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20414.

Rufpreis:
1 600 HUF

Welt der kunst: Die Russischen Wanderaussteller. Berlin, 1966, Henschverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20415.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ray Carney: John Cassavetes filmjei. A pragmatizmus, a modernizmus és a film. Bp.,2001., Osiris. Kiadói papírkötés.
20416.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF