20412.
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Prof. Dr. W. Martin: Die holländische Malerei in der zweiten Hälfte des 17. Jahrhunderts. Wiesbaden - Berlin, én., Emil Vollmer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.