Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Faulkner, Janne & Anstee, Harley: Using australian Colour. 2002, Hardie Grant Books. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20105.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lee, Vinny: The Kitchen. Creating Contemporary Homes. 2005. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20106.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kasabian, Anna: First Impressions.2002. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20107.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gropp-Kennedy: Bathrooms. House Beautiful. New York, 1999, Hearts Books. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20108.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kime, Giles: Decorating. Home & Gardens. 2006, Conran Octopus. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20109.

Rufpreis:
2 800 HUF

Heartfield, John Kiállítása: Még Mindig..., 1965 Ernst Múzeum 1965. június - július, 40 p. + 12 képmelléklet, papír kötésben a korábbi tulajdonos sűrű bejegyzéseivel,
20110.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hevesy Iván: A film életrajza. A film őskora és hőskora. A filmjáték dramaturgiája. Bp., 1943, HAFA (Hatschek és Farkas), 320 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, részben szétváló fűzéssel. + Hevesy Iván: A filmjáték esztétikája és dramaturgiája. [Bp., 1985], Múzsák. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
20111.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20112.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olga Popova, Jengelina Szmirnova, Paola Cortesi: Az ikon. Ford.: Fery Veronika. Műkincshatározó. Bp., 1998, Officina '96. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
20113.

Rufpreis:
2 400 HUF

20114.

Rufpreis:
2 400 HUF

A Nemzet és Emlékezet sorozat 6 db kötete: Bajza József elfeledett írásai; Spira György: Négy magyar sors; Kazinczy Ferenc: Az én életem; Frank Tibor: Marx és Kossuth; Hajdu Lajos: forradalmár, vagy szerencselovag?; Zachar József: Idegen hadakban. Bp., Magvető. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20115.

Rufpreis:
2 400 HUF

20116.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF