Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

20117.

Rufpreis:
2 400 HUF

Finta Edit - Király László: Fiumei ablakok. Finta Edit képei. Király László versei. A festőművész, grafikus Finta Edit (1945-) által DEDIKÁLT példány! Bp., 2005., Timp. Finta Edit képeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20118.

Rufpreis:
2 400 HUF

Homér Lajos: Keleti miniatúrák. Ars Mundi VII. Bp., 1943, Officina, 46+[2] p.+ 32 t. Első kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, Radványi Kálmán (1887-1943) pedagógus, író ex libris-szével.
20119.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jacobsson & Öquist: Vetenskapens: Vetenskapens rymder. Perspektiv och visioner. Stockholm, 1997, Carlsson. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20120.

Jacobsson & Öquist: Vetenskapens: Vetenskapens rymder. Perspektiv och visioner.
Stockholm, 1997, Carlsson. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

Rufpreis:
2 400 HUF

Öhquist, [Johannes] János: A finnek művészete ős időktől máig. Művészeti Könyvtár. Bp., 1911, Lampel R., 243+[1] p.+ 22 t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött, modern félműbőr-kötésben, az utolsó tábla kissé sérült, javított.
20121.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hofer Tamás (szerk.): Hajdú-BIhar megye népművészete. Bp., 1989, Európa. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
20122.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Moravánszky Ákos: Építészet az Osztrák-Magyar Monarchiában. 1867-1918. Bp., 1988, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
20123.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20124.

Rufpreis:
2 000 HUF

,,XXI. századi kihívások". Új Pest Megyei Tárlat 2002. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Köpöczi Rózsa, Németh Zsuzsa. Szentendre, [2003], Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kisebb ázásnyomokkal.
20125.

Rufpreis:
2 000 HUF

Claudia Küssel: Corneille. A magyar kaland 1947. (Kiállítási katalógus.) Bp., 2002, Szenzus Kht. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jankovits József emlékkiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1996. szeptember 13 - október 20. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Nagy Ildikó. Bp., 1996, Műcsarnok. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20127.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sylvia Riedmaier: Alte Pinakothek München. BilderBuch. München, 1998, Langemann & Langemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20128.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF