Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

Horst Keller: Edgar Degas. München, 1988, Bruckmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20321.

Rufpreis:
1 800 HUF

John Constable. Maler der Natur. Ölskizzen und Zeichnungen aus dem Victoria und Albert Museum, London. H.n., [2011], Staatsgalerie Stuttgart - Hatje Cantz. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.
20322.

Rufpreis:
1 800 HUF

25 éves a Zsoboki Képzőművészeti Alkotótábor. Kolozsvár- Sztána, 2022, Művelődés-Szentimrei Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20323.

Rufpreis:
1 800 HUF

Belle Schulhof: Budapest - New York. Egy impresszárió a zenei világban Dedikált!  Cserépfalvi Kiadó, 1990. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
20324.

Rufpreis:
2 000 HUF

Norbert Lynton: Das 19. und 20. Jahrhundert. Malerei, Plastik, Architektur, Graphik. Gütersloh, 1968, Bertelsmann Kunstverlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20325.

Rufpreis:
1 800 HUF

Enrico Crispolti: Surrealismus von René Magritte bis Salvador Dali. Galerie der klassischen Moderne. Malerei des 19. und 20. Jahrhunderts. Herrsching, 1988, Manfred Pawlak. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20326.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gisold Lammel: Deutsche Malerei des Klassizismus. Leipzig, 1986, E. A. Seemann. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20327.

Rufpreis:
1 800 HUF

Berg - Wald - Meer. Die Landschaft als Erlebnis. Ein Bildwerk nach Meisterwerken der Malerei, Grafik und Fotografie. München, 1957, Kindler Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20328.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db - Kunt Ernő: Temetők népművészete. 1983, Corvina. + Kisgyörgy Imre: Kopjafák - régen és ma. Székelyudvarhely, 2001, Székely Útkereső Kiadványok. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
20329.

Rufpreis:
2 400 HUF

Istvánfi Gyula: Veszendő templomaink II-III. - Erdélyi református templomok. Bp., 2002, Nemzeti Tankönyvkiadó. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
20330.

Rufpreis:
2 400 HUF

Robert Schöffmann: Die Mauer. Wölflau, 1993, Arun. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
20331.

Rufpreis:
1 800 HUF

Irmgard Woldering: Götter und Pharaonen. Die Kultur Ägyptens im Wanderl der Geschichte. Herrsching, 1975., Pawlak. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
20332.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF