(Schmalix.) Ed./Hg.: Christa Steinle. Ostfildern, 2007, Hatje Crantz. Angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Hubert Schmalix (1952-2025) osztrák festőművész. Kiadói félvászon-kötés.
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+(1) p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel.
The gold treasures of the Cham Kingdoms from the Collection of Dr. Zelnik. Volume I. Szerk./Editor: Jelen, János. Bp., 2007., JelNet Ltd. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 db kiállítási katalógus: ,,Eredeti másolat." Balló Ede és XIX. századi magyar kortársainak művészi másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Szerk.: Révész Emese. Bp., 2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés. + Czére Andrea: L'eredita Esterházy. Disegni italiani Seicento dal Museo di Belle Arti di Budapest. (Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai.) Bp., 2002, Akadémiai Kiadó. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.