Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 573

(Schmalix.) Ed./Hg.: Christa Steinle. Ostfildern, 2007, Hatje Crantz. Angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Hubert Schmalix (1952-2025) osztrák festőművész. Kiadói félvászon-kötés.
20285.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db-os könyvtétel: Giotto életműve. Szerk. Edi Bacchesi. Bp.,1984, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. + Gyionyiszij. Az egyetemes festészet mesterei. Bp.,1982, Corvina Kiadó. Kiadói papírkötés. Színes képanyaggal gazdagon illusztrált kötetek.
20286.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+(1) p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel.
20287.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bajkay Éva: Uitz Béla. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel, Uitz Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
20288.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

3 db könyv: Román József: Bálint Endre. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel, Bálint Endre műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Szabadi Judit: Bálint Endre. A művészet kiskönyvtára 41. Bp., 1969, Corvina. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Madách Imre: Az ember tragédiája. Bálint Endre rajzaival. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20289.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20290.

Rufpreis:
2 400 HUF

20291.

Rufpreis:
2 400 HUF

20292.

Rufpreis:
2 400 HUF

20293.

Rufpreis:
2 400 HUF

Uhde, W.: Van Gogh. Oxford, 1986, Phaidon. Kiadói papírkötés, egy-két lapon sarokgyűrődéssel. Kiadói papírkötés, jó állapotban, német nyelven.
20294.

Rufpreis:
2 400 HUF

The gold treasures of the Cham Kingdoms from the Collection of Dr. Zelnik. Volume I. Szerk./Editor: Jelen, János. Bp., 2007., JelNet Ltd. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20295.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db kiállítási katalógus: ,,Eredeti másolat." Balló Ede és XIX. századi magyar kortársainak művészi másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Szerk.: Révész Emese. Bp., 2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés. + Czére Andrea: L'eredita Esterházy. Disegni italiani Seicento dal Museo di Belle Arti di Budapest. (Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai.) Bp., 2002, Akadémiai Kiadó. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
20296.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF