20277.
Bücher: Architektur, Kunst
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Heidrich, Ernst: Die altdeutsche Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Anmerkungen von - - . Die Kunst in Bildern. Jena, 1921, Eugen Diederichs, 2 sztl. lev.+ 275+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.