Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 387

Építészeti értékek Dabason, a klasszicista kúriák múltja és jelene (magyar-angol-német). Dabas. Kiadói kartonált papírkötés
19228.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bellavics István, Földváryné Kiss Réka (szerk.): Halálra ítélve - Papi sorsok '56 után. Bp., 2018, Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói papírkötésben
19229.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karsainé Szabó Judit, Korcsok Anita (szerk.): Mezőtúr (magyar-angol-német). Mezőtúr, 2019., Mezőtúr Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
19230.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ph Dr. Veronika Nováková, Andrej Végh (szerk.): Galanta. Pozsony, 1987. Kiadói egészvászon-kötés, papír-védőborítóban
19231.

Rufpreis:
2 000 HUF

Páli Lajos: A Hegyközség Története Gyenesdiáson - 350 éves a diási hegyközség 1653 - 2003. Gyenesdiás, 2004, Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötés
19232.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jancsó Árpád: A temesvári Bega-hidak krónikája. Budapest - Temesvár, 1999, Magyar Útügyi Trásaság és az Erdélyi Magyar Tudományos Társaság kiadásában. Kiadói kartonált papírkötés
19233.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar Királyi Földtani Intézet évkönyve V. köt. Benne: Heer Oswald: Pécsvidékén előforduló növényekről. Ford.: Staub Mór.; Herbich Ferencz: A Székelyföld földtani és őslénytani leírása. Bp., 1878, Légrády, 4+16 p. +XXI-XXIV (kőnyomatú táblák) t. + 302+2+VI+2 p + 28 (I-XX, XX/A-M közte 4 dupla, kihajtható táblával (VI-VII, XII-XIII, XIV-XV, XVI-XVII), összesen 32 tábla 28 lapon) t.. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbélyegzéssel: "Szontágh Albert Könyvtárából."
19234.

A Magyar Királyi Földtani Intézet évkönyve V. köt.
Benne: Heer Oswald: Pécsvidékén előforduló növényekről. Ford.: Staub Mór.;
Herbich Ferencz: A Székelyföld földtani és őslénytani leírása.
Bp., 1878, Légrády, 4+16 p. +XXI-XXIV (kőnyomatú táblák) t. + 302+2+VI+2 p + 28 (I-XX, XX/A-M közte 4 dupla, kihajtható táblával (VI-VII, XII-XIII, XIV-XV, XVI-XVII), összesen 32 tábla 28 lapon) t.. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbélyegzéssel: "Szontágh Albert Könyvtárából."

Rufpreis:
2 000 HUF

Romsics Imre: Beszélő dobozok - Jászberény századfordulós levelezőlapokon. Jászberény, 2002, Jász Múzeum. Kiadói papírkötésben
19235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bottlikné Grósz Ágnes: Szigetmonostor anno - A település története Szigetmonostori családok fotóalbuma. Szigetmonostor, 2007. Szigetmonostori Faluszépészeti Egylet. Kiadói félvászon-kötés
19236.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lovas Dániel: Élet a régi Kecskeméten. Hétköznapok és ünnepek a 20. század első felében, magángyűjteményekben, régi fotókon és képeslapokon. Kecskeméti Lapok Kft.-Magyar Múzsák. Kiadói kartonált papírkötésben.
19237.

Rufpreis:
2 000 HUF

Elek György: Üdvözlet Karczagról! (Karcagi képeslapok 1897-1945). Karcag, 1997, Karcagi Nyomda Kft. Kiadói papírkötésben.
19238.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ila Bálint, Kovacsics József: Veszprém megye helytörténeti lexikona. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. (Magyarország helytörténeti lexikona) Kiadói egészvászon-kötésben, volt könyvtári könyv
19239.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF