Jancsó Árpád: A temesvári Bega-hidak krónikája. Budapest - Temesvár, 1999, Magyar Útügyi Trásaság és az Erdélyi Magyar Tudományos Társaság kiadásában. Kiadói kartonált papírkötés
A Magyar Királyi Földtani Intézet évkönyve V. köt. Benne: Heer Oswald: Pécsvidékén előforduló növényekről. Ford.: Staub Mór.; Herbich Ferencz: A Székelyföld földtani és őslénytani leírása. Bp., 1878, Légrády, 4+16 p. +XXI-XXIV (kőnyomatú táblák) t. + 302+2+VI+2 p + 28 (I-XX, XX/A-M közte 4 dupla, kihajtható táblával (VI-VII, XII-XIII, XIV-XV, XVI-XVII), összesen 32 tábla 28 lapon) t.. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbélyegzéssel: "Szontágh Albert Könyvtárából."
Bottlikné Grósz Ágnes: Szigetmonostor anno - A település története Szigetmonostori családok fotóalbuma. Szigetmonostor, 2007. Szigetmonostori Faluszépészeti Egylet. Kiadói félvászon-kötés
Lovas Dániel: Élet a régi Kecskeméten. Hétköznapok és ünnepek a 20. század első felében, magángyűjteményekben, régi fotókon és képeslapokon. Kecskeméti Lapok Kft.-Magyar Múzsák. Kiadói kartonált papírkötésben.
Ila Bálint, Kovacsics József: Veszprém megye helytörténeti lexikona. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. (Magyarország helytörténeti lexikona) Kiadói egészvászon-kötésben, volt könyvtári könyv