1928 Le vie d'Italia e dell'America latina. Rivista mensile del Touring Club Italiano. Anno XXXIV - N. 1-6. Olasz nyelvű havi folyóirat fél évfolyama (1928. január-június). Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, kissé vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal.
Magyarország tiszti cím- és névtára. XLVIII. évf. 1941. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, XIX+1+868 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
Würzburger, Eugen - Grävell, Walter: Otto Hübners Geographisch-statistische Tabellen aller Länder der Erde. 67. Jahrgang. Neu bearbeitet und abgeschlossen im Dezember 1923 von - - . Wien, 1924, L. W. Seidel & Sohn, XI+153 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
Schmitz-Kairo, Paul: Neubau der arabischen Welt. Leipzig, 1937, Wilhelm Goldmann Verlag, 108+(2) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
3 db idegen nyelvű útikönyv: Plan de Paris par Arrondissement.; Woerl, Leo: Illustrierter Führer durch Rom und Umgebung.; Pehr, Franz: Kärnten. Ein Handbüchlein für Heimische und Fremde. Francia ill. német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés / papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
cca 1933-1934 Vegyes háború előtti olasz turisztikai prospektus, 5 db: Die Italienische Riviera, Parma, Mailand, Roma, Italienische Weine (kihajtható, benne Olaszország bor térképe, 64x47 cm.)