https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 387

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Herons 'round Milan. A Tourist Guidebook. Milano, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19288.

Herons 'round Milan. A Tourist Guidebook. Milano, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fodor Béla, Horváth Tamás (szerk.): A másik Budapest: Képeskönyv az elő(d)városokról. Bp., 1999. Delta Kft. Kiadói papírkötés
1
19289.

Fodor Béla, Horváth Tamás (szerk.): A másik Budapest: Képeskönyv az elő(d)városokról. Bp., 1999. Delta Kft. Kiadói papírkötés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Romsics Imre: Kalocsa anno... Kalocsai fotográfiák. Kalocsa, 1999, Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötésben
1
19290.

Romsics Imre: Kalocsa anno... Kalocsai fotográfiák. Kalocsa, 1999, Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.
1
19291.

1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928 Le vie d'Italia e dell'America latina. Rivista mensile del Touring Club Italiano. Anno XXXIV - N. 1-6. Olasz nyelvű havi folyóirat fél évfolyama (1928. január-június). Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, kissé vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal.
1
19292.

1928 Le vie d'Italia e dell'America latina. Rivista mensile del Touring Club Italiano. Anno XXXIV - N. 1-6. Olasz nyelvű havi folyóirat fél évfolyama (1928. január-június). Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, kissé vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország tiszti cím- és névtára. XLVIII. évf. 1941. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, XIX+1+868 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
1
19293.

Magyarország tiszti cím- és névtára. XLVIII. évf. 1941. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, XIX+1+868 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Würzburger, Eugen - Grävell, Walter: Otto Hübners Geographisch-statistische Tabellen aller Länder der Erde. 67. Jahrgang. Neu bearbeitet und abgeschlossen im Dezember 1923 von - - . Wien, 1924, L. W. Seidel & Sohn, XI+153 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
1
19294.

Würzburger, Eugen - Grävell, Walter: Otto Hübners Geographisch-statistische Tabellen aller Länder der Erde. 67. Jahrgang. Neu bearbeitet und abgeschlossen im Dezember 1923 von - - . Wien, 1924, L. W. Seidel & Sohn, XI+153 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schmitz-Kairo, Paul: Neubau der arabischen Welt. Leipzig, 1937, Wilhelm Goldmann Verlag, 108+(2) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
1
19295.

Schmitz-Kairo, Paul: Neubau der arabischen Welt. Leipzig, 1937, Wilhelm Goldmann Verlag, 108+(2) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db idegen nyelvű útikönyv: Plan de Paris par Arrondissement.; Woerl, Leo: Illustrierter Führer durch Rom und Umgebung.; Pehr, Franz: Kärnten. Ein Handbüchlein für Heimische und Fremde. Francia ill. német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés / papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
1
19296.

3 db idegen nyelvű útikönyv: Plan de Paris par Arrondissement.; Woerl, Leo: Illustrierter Führer durch Rom und Umgebung.; Pehr, Franz: Kärnten. Ein Handbüchlein für Heimische und Fremde. Francia ill. német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés / papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1933-1934 Vegyes háború előtti olasz turisztikai prospektus, 5 db: Die Italienische Riviera, Parma, Mailand, Roma, Italienische Weine (kihajtható, benne Olaszország bor térképe, 64x47 cm.)
1
19297.

cca 1933-1934 Vegyes háború előtti olasz turisztikai prospektus, 5 db: Die Italienische Riviera, Parma, Mailand, Roma, Italienische Weine (kihajtható, benne Olaszország bor térképe, 64x47 cm.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gaál Endre: A szegedi munkásság forradalmi harcai 1918-1919-ben. Szeged, 1959, Hazafias Népfront Szeged Városi Bizottsága, 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval, a Szegedi Kenderfonógyár intézményi bélyegzőjével.
1
19298.

Gaál Endre: A szegedi munkásság forradalmi harcai 1918-1919-ben. Szeged, 1959, Hazafias Népfront Szeged Városi Bizottsága, 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval, a Szegedi Kenderfonógyár intézményi bélyegzőjével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Lajos: A Szabolcs Vármegyei Múzeum története. 1868-1918. Múzeumtörténeti sorozat 2. Bp., 1965, (Múzeumok Rotaüzeme-ny.), 98 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
1
19299.

Kiss Lajos: A Szabolcs Vármegyei Múzeum története. 1868-1918. Múzeumtörténeti sorozat 2. Bp., 1965, (Múzeumok Rotaüzeme-ny.), 98 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse